Dodatkowe punkty na Świeżaki – Biedronka z super ofertą, ale trzeba się spieszyć

Zakupy dołącz do dyskusji (22) 21.09.2017
Dodatkowe punkty na Świeżaki – Biedronka z super ofertą, ale trzeba się spieszyć

Maja Werner

Gang Świeżaków nie zwalnia tempa. Po maskotki z sieci Biedronka ustawiają się kolejki. Najnowsza promocja dyskontu pozwala zgarnąć Świeżaki taniej, jednak trzeba się spieszyć – potrwa tylko przez tydzień! 

Świeżaki to fenomen zakupowo-socjologiczny. To miała być tylko zwykła promocja edukacyjna, która miała zwiększyć zainteresowanie milusińskich warzywami i owocami, a skończyło się tym, że ludzie dokonują kradzieży i może nawet pójdą przez Świeżaki do więzienia, oszuści wykorzystują je do okradania naiwniaków, a matki madki są gotowe świadczyć usługi seksualne, byle tylko nabawić się Kalafiorka Karolka. Czy jak mu tam.

Wydawałoby się, że aż taki szum wokół pluszaków nie leży w interesie sieci Biedronka, ale jest odwrotnie. Sieć umiejętnie podgrzewa atmosferę, w rezultacie czego Świeżaki dostały nawet swój własny program w TVN-ie. Kolejny tydzień przyniósł promocję, która może zaowocować zdobyciem dodatkowych punktów, które następnie można wymienić na maskotki.

Dodatkowe punkty na Świeżaki

Jak wyliczyliśmy, ogłaszając początek całej akcji, uzbieranie kompletu Świeżaków może kosztować nawet i 10 000 złotych.

By zebrać wszystkie, bez żadnych rabatów i punktów bonusowych, musielibyśmy w Biedronce zostawić przynajmniej 9600 złotych. Kolejne 7200 złotych kosztowałoby nas zebranie wszystkich Juniorów. Nawet przy maksymalnym wykorzystaniu wszystkich bonusów to wciąż są spore kwoty – 2400/1800 złotych.

Nie wiedzieliśmy jednak, że Biedronka będzie z czasem organizowała dodatkowe promocje, które przyniosą dodatkowe punkty. Jedna z nich rozgrywa się od początku tego tygodnia i potrwa do jego końca. Oferta dotyczy poniższych produktów:

swiezaki

swiezaki

Na czym polega promocja w tym konkretnym wypadku?

Do 24 września można dostać ekstra punkty za wydanie nie 40 złotych, jak ma to miejsce zazwyczaj, a zaledwie 10 zł. Ważne jednak żeby pieniądze te były przeznaczone na zakup wskazanych powyżej przedmiotów, które objęte są promocją sklepu: soku wyciskanego Vital Fresh 1l, jednorazowych maszynek do golenia Gillette Blue3, czekolady Wedel 100g, kawy rozpuszczalnej Nescafe Classic 200g, kaszki mleczno-ryżowej Nestle 330g czy mleczka do ciała Garnier 400 ml.

Tym samym, zgodnie z zapowiedziami sieci Biedronka, rzeczywiście pojawiają się nowe oferty, w ramach których możemy zdobyć dodatkowe punkty na Świeżaki. Biorąc pod uwagę, że promocja w dyskoncie potrwa do grudnia, należy się spodziewać, że podobnych ofert w najbliższych tygodniach będzie więcej.