Carrefour ruszył z ciekawą usługą. To eSIM Travel Data

Technologie Zakupy Dołącz do dyskusji
Carrefour ruszył z ciekawą usługą. To eSIM Travel Data

Carrefour Polska, podążając za najnowszymi trendami w digitalizacji, wprowadza nową usługę dla swoich klientów – eSIM Travel Data. Jako pierwsza sieć handlowa w Polsce Carrefour oferuje cyfrowe karty SIM, które umożliwiają korzystanie z transmisji danych w ponad 100 krajach.

Ta innowacyjna usługa eliminuje potrzebę fizycznego wkładania kart SIM do telefonu i pozwala urządzeniu łączyć się z siecią komórkową jak przy użyciu tradycyjnej karty SIM. Dzięki możliwości używania eSIM, także w w charakterze DualSIM, klienci mogą cieszyć się nieprzerwaną łącznością.

Bogata oferta Carrefoura teraz jest jeszcze szersza

Carrefour oferuje szeroką gamę usług okołozakupowych. Jak tłumaczy Jan Żyżelewicz, dyrektor Działu Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska, wspólnie z naszymi partnerami bankowymi i instytucjami płatniczymi oferujemy klientom różnego rodzaju produkty finansowe, np. kartę kredytową, raty % czy międzynarodowe przekazy pieniężne. W naszych sklepach można też zagrać w Lotto, kupić wyjątkowe SuperPrezenty czy karty przedpłacone wielu operatorów z rynku gamingowego czy streamingów.

Teraz sieć rozszerzyła wachlarz oferty o usługi eSIM skierowane do osób planujących zagraniczne wyjazdy lub potrzebujących stałego dostępu do sieci. Usługa eSIM Travel Data zapewnia szereg zalet dla podróżujących, w tym pozwala na rozprawienie się z kłopotami związanymi z fizycznymi kartami SIM oraz na elastyczne zarządzanie połączeniami oraz danymi dzięki trybowi DualSIM.

eSIM Travel Data to tylko kilka prostych kroków

Rozpoczęcie korzystania z eSIM Travel Data jest niezwykle proste, ponieważ składa się tylko z kilku kroków. Najpierw należy sprawdzić, czy posiadane przez nas urządzenie jest kompatybilne z usługą eSIM. Następnie trzeba wybrać odpowiedni pakiet danych, który można dostosować do indywidualnych potrzeb. Po dokonaniu zakupu klient otrzymuje cyfrową wersję karty eSIM, którą może natychmiast pobrać i zainstalować na telefonie. I już – gotowe! Po pomyślnej instalacji użytkownik może cieszyć się szybkim transferem danych niezależnie od miejsca pobytu.

Globalna łączność to atrakcyjne rozwiązanie dla osób dużo podróżujących po świecie

Usługa eSIM Travel Data jest dostępna w ponad 100 krajach, co zapewnia globalną łączność bez względu na miejsce pobytu. Konkurencyjne ceny, z jednorazową opłatą bez dodatkowych kosztów podczas podróży, czynią eSIM Travel Data atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób dużo jeżdżących po świecie.

W ten sposób Carrefour wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i kreuje się na sieć dbającą o każdy aspekt ich wakacyjnych podróży. Dzięki eSIM Travel Data można zachować kontakt z bliskimi i znajomymi nawet w trakcie zagranicznego urlopu i cieszyć się jednocześnie wygodą i elastycznością korzystania z mobilnej transmisji danych.