Gdzie oglądać mecz Polska-Senegal za darmo w internecie? Mecz Polaków można legalnie obejrzeć w sieci

Technologie Dołącz do dyskusji (1)
Gdzie oglądać mecz Polska-Senegal za darmo w internecie? Mecz Polaków można legalnie obejrzeć w sieci

Wśród naszych czytelników wiele wątpliwości budzą piracki streamy, które niekiedy w oparciu o technologię P2P mogą rodzić przykre konsekwencje w postaci wizyty policji w naszym mieszkaniu w związku z naruszeniem praw pokrewnych. Gdzie oglądać mecz Polska-Senegal za darmo w internecie? 

Już dziś Reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem. Mecz Polska-Senegal to pierwsze starcie Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji i trudno przesądzić kto jest faworytem tego spotkania. Szanse Polaków są w dużej mierze uzależnione od obecności w pierwszym składzie Kamila Glika, który na pewno bardzo pomógłby w powstrzymaniu często rosłych, silnych zawodników afrykańskiej drużyny.

W Bezprawniku dość zgodnie obstawiamy wynik 2:1 dla „naszych”, natomiast oczywiście nie obrazimy się, jeśli ten będzie jeszcze bardziej okazały. W okolicy godziny 17.00 nasze serwery wprawdzie powinny pracować, ale z całą pewnością przez około 110 minut serwis będzie „nieczynny”. Powód prozaiczny – mamy zamiar oglądać mecz.

Gdzie oglądać mecz Polska-Senegal za darmo w internecie?

Odpowiedź na pytanie gdzie oglądać mecz Polska-Senegal za darmo w internecie jest przy okazji tegorocznych Mistrzostw Świata na szczęście wyjątkowo prosta. Wszystko dlatego, że prawa do transmisji pozyskała utrzymywana z naszych podatków w formie abonamentu i dotacji państwowych Telewizja Publiczna. Z tego też powodu mecz Polaków obejrzymy za darmo – tak w telewizji, jak i w internecie.

W telewizji mecz transmitowany będzie na łamach TVP1, czyli popularnej „Jedynki”. W internecie również znajdziemy transmisję na stronach internetowych sportowej sekcji telewizji polskiej – sport.tvp.pl. W TVP Sport studio przed występem Polski na mundialu rozpocznie się już o godzinie 13:50. Mecz komentować będą znane i lubiane twarze polskiej telewizji, czyli legenda komentatorów sportowych – Dariusz Szpakowski oraz były piłkarz naszej reprezentacji, Radosław Gilewicz.

Mecz Polaków w internecie – czy to legalne?

Jest to raczej kwestia, która nie budzi większych wątpliwości, ale biorąc pod uwagę tematykę Bezprawnika, doprecyzujmy: oglądanie meczu Polska-Senegal na łamach strony internetowej Telewizji Polskiej jest legalne dla obywateli naszego kraju, w tym również tymczasowo przebywających za granicą w obrębie terytorium Unii Europejskiej.