Gdzie oglądać skoki w internecie? Darmowe i legalne transmisje online

Technologie Dołącz do dyskusji (271)
Gdzie oglądać skoki w internecie? Darmowe i legalne transmisje online

Gdzie oglądać skoki w internecie? Coraz mniej osób posiada w swoim domu telewizor, natomiast niemal wszyscy chcą zobaczyć jak Kamil Stoch zdobywa olimpijskie złoto. Oczywiście nie będziemy płakać, jeśli ktoś go w tym zastąpi. 

Nie każda transmisja konkursu skoków narciarskich na Igrzyskach Olimpijskich Pjongczang 2018 dostępna w internecie jest legalna. W szczególności powinniśmy wystrzegać się transmisji, w których do oglądania potrzebne jest instalowanie dodatkowej wtyczki w przeglądarce lub zewnętrznego programu typu SopCast lub AceStream. Tego typu programy działają w oparciu o protokół P2P, czyli jednocześnie transmisję odbierając, wysyłamy ją innym użytkownikom.

To z kolei może doprowadzić do postawienia nam zarzutu rozpowszechniania transmisji telewizyjnych w sposób bezprawny i naruszenia praw pokrewnych. Rodzi to odpowiedzialność zarówno cywilną, jak i karną. Przekonał się o tym swego czasu pewien internauta, który przez swoje konto na Facebooku transmitował zamkniętą i płatną walkę KSW, transmitowaną przez specjalny kanał PPV Polsatu.

Gdzie oglądać skoki w internecie?

Prawa do transmisji Igrzysk Olimpijskich 2018 posiada Telewizja Polska, dlatego najlepszym możliwym miejscem do oglądania konkursu skoków narciarskich na dużej skoczni będzie strona internetowa serwisu sportowego TVP – sport.tvp.pl. Prawa transmisyjne posiada również Eurosport, dlatego w internecie będzie możliwe oglądanie konkursu skoków za pośrednictwem płatnej aplikacji Eurosport Player.

Gdzie oglądać skoki w telewizji? Ta informacja niejako wynika z poprzedniego akapitu – konkurs skoków narciarskich na dużej skoczni będzie transmitowany przez pierwszy kanał TVP oraz przez Eurosport.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 13.30.

Konkurs skoków na dużej skoczni 17.02.2018 r.

Skoro wiemy już gdzie oglądać skoki w internecie, warto przypomnieć – dlaczego warto. Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu póki co nie przebiegają po myśli Polaków, jednak skoki narciarskie to jedyna dyscyplina, w której nasi rodacy są faworytami. Wiele osób wierzy, że złoty medal olimpijski jest w zasięgu zarówno Kamila Stocha, jak i całej naszej drużyny.

Mężczyzna zaczyna się od 180 cm? Roszczeniowość młodych kobiet jest krytykowana przez psychologów

Przed tygodniem Polacy nie poradzili sobie zbyt dobrze ze swoim zadaniem, a bardzo duży wpływ na to miały warunki organizowania konkursów. Tym razem wszyscy wierzymy, że uda się zdobyć upragniony złoty medal olimpijski, a od 13.30 przed telewizorami oraz internetem naród będzie „dmuchał pod narty” naszym bohaterom.