Niby wrzesień, a gorąco jak w piekle. Można nawet dostać 100 zł, jeśli zgadniemy czy w Piekle będzie 27 stopni

Lokowanie produktu Na wesoło Dołącz do dyskusji
Niby wrzesień, a gorąco jak w piekle. Można nawet dostać 100 zł, jeśli zgadniemy czy w Piekle będzie 27 stopni

Nawet nie wiecie jak istotna jest odpowiedź na pytanie: „ile stopni będzie dzisiaj w Piekle”? Dlaczego? Bo ten, kto to przewidzi, jest w stanie w bardzo łatwy sposób zgarnąć przyzwoitą sumkę pieniędzy. Jeśli bowiem myślicie, że u bukmacherów można obstawiać tylko sportowe tematy, to zaraz się zaskoczycie.

Ile stopni będzie dzisiaj w Piekle?

Piekieł ci w Polsce, drogi czytelniku, dostatek. Wsi o takiej nazwie jest w naszym kraju kilkadziesiąt! Swoje Piekło mają Ślązacy, mieszkańcy powiatu starachowickiego, Górale z Nowosądecczyzny czy Kaszubi z gminy Przodkowo. Jakoś jednak tak się złożyło, że najbardziej znanym Piekłem jest to w okolicach Sztumu. Może dlatego, że mieści się ono w bardzo specyficznym miejscu – z jednej strony opływa je Wisła, z drugiej rozpoczynająca właśnie swój bieg rzeka Nogat. Wody więc na gaszenie ogni piekielnych jest aż nadto. Poza tym Piekło sąsiaduje z niezwykłym miejscem – zespołem śluz w Białej Górze. To niezwykły zabytek hydrotechniczny, którego początki sięgają XVI wieku, do dziś robiący ogromne wrażenie.

Dlaczego o tym piszę? Bo Betfan uruchomił dziś bardzo ciekawą akcję promocyjną dla nowych graczy. Na szali postawiona jest… temperatura, jaka w środę – 13 września 2023 roku – będzie właśnie w podsztumskim Piekle. Zakład polega na tym, że obstawiamy 25 złotych na to, że dokładnie w tej części Polski będzie tego dnia co najmniej 27 stopni Celsjusza na plusie. Jeśli tak się stanie, każdy kto postawił swój kupon zgarnia na swoje konto główne 100 złotych. Skąd będziemy wiedzieli, że pułap 27 stopni został w Piekle przekroczony? Za źródło tej informacji posłuży nam najpewniejsza w polskiej sieci strona pogodowa, czyli serwis Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Można na niej zresztą sprawdzić w każdej chwili czy synoptycy przewidują, że w Piekle będzie dziś na tyle ciepło, by poprzez Betfan zgarnąć stówkę.

W sobotę w Piekle było tak.
W minioną sobotę w Piekle było tak

Zakłady bywają odjechane

Myślicie, że obstawianie pogody w Piekle to nietypowy zakład? No to popatrzcie na kilka innych, jakie można znaleźć na Betfan. Kto będzie nowym Bondem po Danielu Craigu? Największe szanse ma Aaron Taylor-Johnson, najmniejsze Hugh Grant, i to on gwarantuje najwyższą wygraną. Która giełda kryptowalut upadnie jako następna? Najmniej wygracie, jeśli obstawicie Crypto.com, Gemini czy eToro. Czy planowane na 15 października referendum ogólnokrajowe będzie wiążące? Tu odpowiedzi „tak” i „nie” idą łeb w łeb. Można też obstawić kto zdobędzie Oscara za najlepszy film, ale też czy w tym roku Najman zmierzy się z Murańskim, albo czy PiS utrzyma się przy władzy. Jak widzicie, wachlarz możliwości jest ogromny.

Takie zakłady oferuje Betfan.
Takie zakłady oferuje Betfan.

Mamy niezwykle gorący początek września. Kto zaplanował sobie na ten czas urlop w Polsce, ten ma powody do radości. Jeśli ten czas spędzacie gdzieś w okolicach województwa pomorskiego czy też Warmii, to może faktycznie warto rzucić okiem co tam słychać w Piekle? To malutka wieś, zamieszkuje ją niecałe 300 osób, ale za to ma swój kościół. Tak, kiedyś byłem w Piekle i rozmawiałem z księdzem, który w podsztumskie czeluście został wysłany wiele dekad temu. I nie na narzeka. Piekło swego czasu było też gospodarzem przeprawy promowej przez Wisłę. Dziś w tym miejscu jest punkt widokowy wiślanej trasy rowerowej R9. A kawałek za wsią natkniemy się na ruiny mostu Jagow Brucke – niezwykle klimatyczne miejsce, do którego kiedyś zaprowadziła mnie sołtys Piekła. Czy w środę termometr pokaże tam 27 stopni Celsjusza? Jeśli tak się stanie, sporo osób poczuje się przez chwilę… jak w niebie.

Wpis powstał w ramach akcji komercyjnej prowadzonej we współpracy z Betfan sp. z o. o.. Betfan jest polską firmą  posiadającą zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych zgodnie z przepisami prawa. Ostrzegamy o konsekwencjach finansowych udziału w konkurencyjnych, lecz nielegalnych zakładach hazardowych oraz o ogólnym ryzyku związanym z hazardem.