ING Księgowość za darmo przez trzy miesiące dla posiadaczy konta firmowego. To promocja z cyklu „przedsiębiorca rozumie przedsiębiorcę”

Finanse Firma Technologie Dołącz do dyskusji (13)
ING Księgowość za darmo przez trzy miesiące dla posiadaczy konta firmowego. To promocja z cyklu „przedsiębiorca rozumie przedsiębiorcę”

Jak jeden przedsiębiorca drugiemu przedsiębiorcy – pomyślało ING i ruszyło z promocją skierowaną do najbardziej zabieganych osób w tym kraju. Mowa oczywiście o najmniejszych przedsiębiorcach, którzy prowadzą uproszczoną księgowość. ING księgowość za darmo przez trzy miesiące. 

Ilość dokumentów i formalności, jakie każdego dnia wypełnia każdy przedsiębiorca, jest przytłaczająca. Nawet jeżeli ustawodawca zlikwiduje jakiś obowiązek w imię ułatwiania życia, na jego miejsce natychmiast przychodzą dwa kolejne. Biurokracja jest niczym hydra, której głów nie da się już zliczyć. Dlatego każde rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorcy czas i pieniądze, jest dla niego na wagę złota. Z takiego założenia wyszło ING, które właśnie rusza z promocją, która jest skierowana do najmniejszych biznesmenów.

Do 28 lutego tego roku przedsiębiorcy korzystający z firmowego konta ING mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez pierwsze trzy miesiące kalendarzowe ING księgowość online będzie zupełnie za darmo. To zintegrowana z kontem firmowym usługa, na którą składają się cztery moduły: fakturowanie, magazyn, książka przychodów i rozchodów oraz kadry i płace. Po trzech miesiącach korzystania z promocji można dowolnie wybrać moduły, które najbardziej odpowiadają potrzebom przedsiębiorców.

ING Księgowość za darmo przez 3 miesiące dla posiadaczy konta firmowego

Klienci z początkiem roku często podejmują decyzje o wymianie starego oprogramowania na nowe dlatego proponujemy im 3 miesiące korzystania z pełnych możliwości ING Księgowość gratis. Z naszych usług korzysta już ponad 40 tys. użytkowników. Widzimy, ze sięgają oni nie tylko po rozwiązania takie jak wystawianie faktur czy prowadzenie magazynu – oferowane w ramach rachunku dla przedsiębiorców całkowicie bezpłatnie – ale także po rozwiązania, które kompleksowo zaspokajają potrzeby związane z realizacją obowiązków fiskalnych. Pozwalają im samodzielnie lub z udziałem księgowego prowadzić księgowość bądź kadry i płace – powiedział Arkadiusz Kuczera, Wiceprezes Zarządu ING Usługi Dla Biznesu S.A.

Promocja „3 miesiące korzystania z ING Księgowość gratis” skierowana jest do klientów, którzy planują samodzielne prowadzenie księgowości w Portalu ING Księgowość. Samodzielne księgowanie dokumentów, wysyłanie deklaracji i rozliczeń, ewidencja sprzedaży czy możliwość prowadzenia ewidencji środków trwałych to tylko niektóre z oferowanych usług w ramach modułu książki przychodów i rozchodów. Moduł kadry i płace, jak sama nazwa wskazuje, znacznie ułatwia realizację zadań związanych z kadrami przedsiębiorstwa. Zarządzanie listą pracowników, możliwość generowania umów o pracę, zlecenie i o dzieło, a także tworzenie listy płac to najważniejsze zadania, które można zrealizować z pomocą ING Księgowość. Nie trzeba wspominać o takich rzeczach jak wystawianie faktur czy przypomnienia o najważniejszych terminach.

Promocja ING Księgowość obowiązuje do końca lutego tego roku. Po trzymiesięcznym okresie promocyjnym cena modułu księgowości wynosi 20 zł miesięcznie, a modułu płacowego 30 zł miesięcznie.