Mecz Polska – Czarnogóra (2017) – gdzie oglądać w internecie na żywo, legalnie i za darmo?

Technologie Dołącz do dyskusji (34)
Mecz Polska – Czarnogóra (2017) – gdzie oglądać w internecie na żywo, legalnie i za darmo?

Mecz Polska – Czarnogóra zostanie rozegrany już dziś, w Warszawie o godzinie 18:00. Gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra w internecie, na żywo, legalnie i za darmo? 

To będzie najważniejszy mecz Reprezentacji Polski od czasu przegranego w rzutach karnych pojedynku z Portugalią na Euro 2016. Od wyniku tego spotkania zależy czy Polacy na pewno pojadą na Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018 roku. Dobra wiadomość jest taka, że do awansu wystarczy nawet porażka – pod warunkiem, że swojego meczu nie wygra Dania. Jeżeli Polacy zremisują lub wygrają z Czarnogórą – awans jest nasz i nie musimy się nawet oglądać na drużynę Christiana Eriksena.

Mecz Polska – Czarnogóra rozpocznie się o godzinie 18:00!

Podobnie jak w przypadku meczu z Armenią, Polacy znowu grają o wcześniejszej godzinie, niż ta, do której przywykliśmy w kontekście meczów reprezentacyjnych (20.45) – tym razem jest to godzina 18.00. Pozostaje mieć nadzieję, że to taki znak od losu, że dziś będzie można poświętować trochę dłużej, by w poniedziałek dało radę wstać do pracy.

Mecz Polska – Czarnogóra 2017 na żywo w internecie – czego się wystrzegać?

Tradycyjnie już przypominamy, że oglądanie meczu Reprezentacji Polski w piłce nożnej w internecie może zaowocować nawet wizytą policji. Dlatego też należy mieć na uwadze, by dokonywać tego z poszanowaniem prawa. Czego zatem unikać? Transmisji w programach typu P2P, takich jak SopCast lub AceStream, które podczas wysyłania do nas sygnału, jednocześnie przekazują go dalej. Takie zachowanie może zostać uznane za naruszenie przez nas praw pokrewnych należących do stacji telewizyjnych, które mają prawa do sygnału.

A więc jednak 60 lat młodsza żona Hugh Hefnera znalazła się poza testamentem

Nie jest naruszeniem prawa (choć orzecznictwo Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej stawia ten fakt pod coraz większym znakiem zapytania) oglądanie transmisji na stronach internetowych, choćby zostały wgrane tam nielegalnie, o ile tylko nie dokonujemy rozpowszechnienia ich za sprawą na przykład doinstalowanych w przeglądarce wtyczek.

Mecz Polska – Czarnogóra 2017 – gdzie oglądać w internecie na żywo, legalnie i za darmo?

Stream online z meczu Polska – Czarnogóra 2017 dostępny będzie w aplikacji iPla (Google Play/App Store) i na stronie Ipla.tv oraz za pośrednictwem portalu Pilot należącego do Wirtualnej Polski– pilot.wp.pl, gdzie następnie trzeba wybrać Polsat. Niestety, transmisje w sieci zwykle mają niedostatek w postaci opóźnienia względem entuzjastycznych i głośnych sąsiadów oglądających mecz w tradycyjnej telewizji. Ma to też jednak swoje plusy, bo trudniej przegapić w ten sposób bramkę.