Media Expert: 5 zł za 5, 6 zł za 6 na świadectwie. Promocja potrwa do poniedziałku, a niedziela jest handlowa

Codzienne Zakupy Dołącz do dyskusji
Media Expert: 5 zł za 5, 6 zł za 6 na świadectwie. Promocja potrwa do poniedziałku, a niedziela jest handlowa

Płacimy za oceny – kusi Media Expert. W rzeczywistości można dostać rabat. Świadectwo musi być z tego roku. Klienci dopytują czy oceny rodzeństwa można zsumować? Czy maturzyści ze świadectwami z kwietnia załapują się na promocję?

Płacimy za oceny – kusi Media Expert

Reklama sieci może wprowadzać w błąd. Pojawienie się w sklepie ze świadectwem nie spowoduje, że w kasie zapłacą wam za piątki i szóstki. W regulaminie promocji Media Expert wyjaśnia, że polega ona na przyznaniu jednorazowego rabatu przy zakupach jednego lub kilku różnych towarów o łącznej wartości co najmniej 250 zł.  Rabat wynosi: 5 zł za każdą „piątkę” i 6 zł za każdą „szóstkę” na świadectwie. Za ocenę bardzo dobrą z zachowania sieć rabatuje ceny o 5 zł, a za ocenę wzorową o 6 zł. Za ocenę lub oceny opisowe na świadectwie
ukończenia klas I-III szkoły podstawowej rabat wynosi 20 zł, pod warunkiem, że uczeń przeszedł do następnej klasy. Rodzice więcej niż jednego dziecka muszą wybrać jedno świadectwo, z którego przy promocyjnym zakupie skorzystają. Chyba że robią większe zakupy i dokonają kolejnej transakcji na przynajmniej 250 zł.

Musi być świadectwo

Klient musi pokazać w sklepie oryginał świadectwa szkolnego z 2022 roku. Regulamin nie podaje z jakiego etapu nauki muszą to być świadectwa.

Świadectwo szkolne, o którym mowa w Regulaminie musi być oficjalnym dokumentem potwierdzającym ukończenie w 2022 roku jednej z klas będących etapem systemu oświaty w Polsce, wystawionym przez uprawnioną do tego jednostkę oświatową formie przewidzianej przepisami prawa” czytamy. W sklepie spiszą numer świadectwa i szkołę, która go wystawiła. W ten sposób sieć chce się uchronić przed wielokrotnym korzystaniem z promocji na jedno świadectwo.

Stacjonarnie i przez Internet

Z promocji można skorzystać przedstawiając świadectwo swojego dziecka lub tego, dla którego jest się opiekunem prawnym. Z regulaminu nie wynika, a na facebookowym profilu firmy klienci o to dopytują, że trzeba mieć przy sobie dziecko. Natomiast niepełnoletnie dziecko, które chce skorzystać z promocji na swoje świadectwo musi być z opiekunem.

Chcąc skorzystać z promocji zakupy można robić w sklepach stacjonarnych i internetowych. W tym drugi przypadku w grę wchodzi tylko zamówienie towaru.  Trzeba go odebrać w sklepie, pokazać świadectwo i tam zapłacić. Pytacie czy odebrać zamówione tak zakupy trzeba do końca promocji czyli do 27 czerwca. Nie ma takiej potrzeby. Sieć daje na to 7 dni od złożenia zamówienia. Dopiero odbiór po tym terminie spowoduje, że nie skorzystacie z promocji. Z promocji nie można skorzystać przy zakupie doładowań prepaid. Nie da się tego zrobić również płacąc za ubezpieczenie, montaż czy transport. Nie kupicie też w ten sposób karty podarunkowej.

Przypomnę też, że ostatnia niedziela czerwca to niedziela handlowa.