Cały biznes w jednym miejscu – skorzystaj z Bitrix24 i sprawniej zarządzaj firmą

Biznes Firma Lokowanie produktu Dołącz do dyskusji
Cały biznes w jednym miejscu – skorzystaj z Bitrix24 i sprawniej zarządzaj firmą

W świecie, w którym technologia to codzienność, systemy do automatyzacji są istotnym składnikiem nowoczesnego biznesu. To nie chwilowa moda, lecz fundament, na którym przedsiębiorstwa mogą oprzeć swoją efektywność i konkurencyjność.

Chcesz zintegrować wszystkie aspekty swojego biznesu w jednym, łatwo dostępnym miejscu? Poznaj Bitrix24 – kompleksowe narzędzie, które przeniesie twoją działalność na wyższy poziom skuteczności.

Zyskaj przewagę – automatyzacja zmieni twój biznes na lepsze

Automatyzacja dostarcza konkretne korzyści dla biznesu. Przyspiesza wykonywanie codziennych obowiązków i eliminuje zbędne czynności – w rezultacie zwiększa wydajność. Jej zalety są nie do przecenienia. To przede wszystkim:

  • Zwiększenie efektywności operacyjnej: wyższa efektywność operacyjna to niższe koszty produkcji lub usług i możliwość przeznaczenia zaoszczędzonych środków np. na rozwój firmy.
  • Redukcja błędów ludzkich: im mniej zadań wymagających pracy człowieka, tym mniejsza szansa na pomyłki, a im mniej pomyłek, tym większe oszczędności. Automatyzacja sprawi, że proces od początku do końca przebiegnie po twojej myśli.
  • Oszczędność czasu i zasobów: centralizacja danych i procesów przyspiesza działania i zmniejsza nakład pracy ludzkiej.
  • Większa zdolność do skalowania działalności: elastyczne narzędzia pozwalają na szybką adaptację biznesu do warunków rynkowych, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i branży, w której działa firma.

Zautomatyzować warto przede wszystkim elementy kluczowe z punktu widzenia firmy, czyli zarządzanie: zasobami przedsiębiorstwa (ERP), relacjami z klientami (CRM), projektami (PM) i zasobami ludzkimi (HR). Sztuczna inteligencja świetnie poradzi sobie z automatyzacją, jednak w pełni efektywnie będzie działała tylko wtedy, gdy na wstępie precyzyjnie zdefiniujemy swoje potrzeby.

Bitrix24 – rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorstw

Dobre narzędzie do automatyzacji dopasowuje się do indywidualnych potrzeb firmy. Ma wiele funkcjonalności, może zostać rozbudowane ze względu na konieczność obsłużenia wzrastającego obciążenia biznesu i oferuje możliwość integracji z innymi systemami w celu swobodnego przepływu informacji. Uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie skrojone na miarę każdego przedsiębiorcy znajdziesz w Bitrix24, któremu zaufało już ponad 12 mln użytkowników.

Bitrix24 to zaawansowana platforma do automatyzacji biznesu umożliwiająca m.in. monitorowanie czasu pracy zespołu pracującego w biurze i zdalnie, ułatwiająca edycję dokumentów, planowanie urlopów oraz raportowanie wydatków i zaopatrzona w kluczowe wskaźniki efektywności mierzące wydajność projektu, zespołu i firmy. Konfiguracja narzędzia jest bardzo prosta (nie musisz umieć kodować, z edytora wizualnego korzystasz intuicyjnie – wystarczy przypisać zadanie do pracownika i określić zakres odpowiedzialności). Rozkład wszystkich podjętych czynności jest widoczny w panelu kontrolnym.

Do klientów możesz dzwonić bezpośrednio z CRM-a, w dowolnym momencie możesz sprawdzić, jak skuteczne są twoje reklamy – masz szansę oszczędzić czas, a w biznesie czas to pieniądz. Dzięki przestrzeni roboczej online złożonej z centralnego katalogu pracowników i systemu elektronicznego obiegu dokumentów Bitrix24 poprawia komunikację wewnętrzną i zmienia chaotyczne do tej pory środowisko pracy w spójne i komfortowe. Cały biznes masz w jednym miejscu!

Przedsiębiorco, zadbaj o swoją firmę

Według międzynarodowej firmy doradczej Deloitte już kilka lat temu 74 proc. przedsiębiorstw wdrażało technologie automatyzujące powtarzalne procesy biznesowe. Wprowadzenie takich rozwiązań pozwoliło im obniżyć koszty działalności średnio o 32 proc. przez 3 lata. Agencja doradcza Forrester Consulting twierdzi, że poprzez automatyzację przedsiębiorstwo może przyspieszyć obsługę zadań firmowych aż o 87 proc. i zaoszczędzić ponad 21 tys. godzin pracy w ciągu 3 lat. Takie wyniki odnotowano w badaniu The Total Economic Impact™, wykonanym na zlecenie spółki WEBCON.

Tak więc, nie czekaj dłużej, tylko działaj razem z Bitrix24 i wprowadź swój biznes na wyższy poziom. Narzędzia do automatyzacji są dostępne wyłącznie w wersji komercyjnej Bitrix24. Jednak wcześniej możesz bezpłatnie założyć konto i skorzystać z 15-dniowego okresu próbnego, podczas którego będziesz mógł przetestować wszystkie funkcje oferowane w planach płatnych, w tym te związane z automatyzacją.

Bitrix24 to serwis udostępniony przez Bitrix24 Ltd. z siedzibą na Cyprze.

Artykuł zawierał lokowanie Bitrix24