ecommerce Firma

Santander Bank Polska przygotował nową promocję dla przedsiębiorców działających w branży ecommerce

Rafał Chabasiński
28.05.2022
Santander Bank Polska przygotował nową promocję dla przedsiębiorców działających w branży ecommerce

Nowa promocja eSklep Santandera, przygotowywana w partnerstwie z Visą, skierowana jest do firm działających w branży ecommerce. Pozwala uzyskać zniżki lub vouchery na usługi przydatne w prowadzeniu własnego sklepu internetowego. 

Oferta przygotowana przez Santander Bank Polska zawiera zniżki na usługi składające się w kompletną obsługę sklepu internetowego

Jak podaje portal cashless.pl, Santander Bank Polska przygotował specjalną promocję dla firm, które już działają w ecommerce, albo zamierzają dopiero rozpocząć działalność w tym zakresie. Współpracuje przy tym z kilkoma partnerami, w tym także z Visą.

Promocja eSklep Santandera polega na tym, że przedsiębiorcy mogą uzyskać atrakcyjne zniżki, lub vouchery, u jednej z trzech firm. Pierwsza to sklep internetowy Shoper, który oferuje promocyjną stawkę abonamentu w wysokości 25 zł miesięcznie przez rok. Standardowy koszt jest dużo wyższy. W zależności od wybranej opcji wynosi 88 zł, 135 zł, 177 zł. W skład promocji wchodzą także zniżki na rejestrację domeny, certyfikat SSL, stworzenie regulaminu sklepu i wszystkie dostępne, płatne skórki. Przez pierwsze trzy miesiące klient ma również dostęp do usługi „Shoper Płatności” bez prowizji.

Drugim partnerem Santander Bank Polska jest operator logistyczny apaczka.pl, współpracujący z praktycznie każdą liczącą się firmą z tej branży. Promocja eSklep pozwoli przedsiębiorcy uzyskać 15 proc. rabatu na nadawanie przesyłek w serwisie przez pierwsze trzy miesiące.

Ostatnią firmą oferującą korzyści za skorzystanie z promocji Santander Bank Polska jest Omnipack. Spółka ta świadczy usługi pełnego fulfillmentu. To znaczy: zapewnia przedsiębiorcy pełną obsługę logistyczną sklepu internetowego, wliczając w to pakowanie przesyłek, magazynowanie towarów, wysyłkę zamówień i obsługę zwrotów. Promocja eSklep Santandera pozwala uzyskać voucher o wartości 1600 zł na usługi Omnipacka.

Promocja eSklep Santandera skierowana jest zarówno do aktualnych, jak i nowych klientów banku

Warto przy tym wspomnieć, że zarówno Omnipacka i apaczkę.pl można zintegrować z platformą Shoper. Tym samym promocja eSklep Santandera wydaje się rozwiązaniem dość kompleksowym. Co jednak należy zrobić, by móc z niej skorzystać?

Zgodnie z regulaminem promocji, obejmuje ona klientów Santander Bank Polska posiadających rachunek firmowy. Muszą oni być przedsiębiorcami lub wspólnicy spółki cywilnej składających się z osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji, jeśli w trakcie jej trwania założą w Santander Bank Polska konto firmowe z kartą Visa. Chętni na skorzystanie z oferty banku muszą także wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowej drogą elektroniczną i nie mogą wyrazić sprzeciwu w kwestii marketingu.

Sam proces uzyskania korzyści wynikających z promocji jest stosunkowo prosty. Wystarczy wygenerować sobie kody rabatowe poprzez formularz na stronie internetowej Santander Bank Polska. Następnie należy z niego skorzystać w serwisach poszczególnych partnerów. W przypadku Shopera istnieje opcja przetestowania oferty sklepu przez 14 dni. Kod rabatowy wpisuje się podczas składania zamówienia. Apaczka.pl wymaga zarejestrowania konta użytkownika. To w trakcie tego procesu podaje się kod. Omipack wymaga wypełnienia formularza kontaktowego i przeprowadzenia rozmowy z konsultantem.