Rafalala atakuje nastolatkę, oblewając ją kawą i wyklinając

Gorące tematy Codzienne Dołącz do dyskusji (610)
Rafalala atakuje nastolatkę, oblewając ją kawą i wyklinając

Jak odważnym i pełnym cnót trzeba być, żeby zbluzgać idącą ulicą dwunastolatkę. Rafalala doszła do wniosku, że dziewczyna się z niej naśmiewa, więc postanowiła dać jej lekcję. Filmik poglądowy opublikowała w internecie, a ten – niczym ogród – zakwitł oburzeniem i wściekłością.

Rafalala jest osobowością iście barwną, przez co przechodzi różne – niekoniecznie przyjemne – perypetie. Jako osoba trans musi mierzyć się z obelgami oraz niewybrednymi komentarzami pod swoim adresem. Nie sposób jednak odnieść wrażenia, że czasami wyolbrzymia swoje problemy, jak w przypadku doniesień o śmierci swojego kota. Powiedziała wtedy, że nieznany sprawca (krzyczący, a jakże, „Polska!”) wybił jej szybę kostką brukową, która przy okazji zabiła jej kotkę – Temidę. Nie zgłosiła jednak sprawy na policję, a TVN Warszawa dowiedziało się nieoficjalnie, że funkcjonariusze i tak pofatygowali się do domu celebrytki. Na miejscu nie znaleziono jednak żadnych śladów zdarzenia, bo Rafalala powiedziała, że kota już skremowała, a szybę wymieniła. Odmówiła także zawiadomienia o złożeniu przestępstwa.

Tym razem Rafalala postanowiła wziąć przykład z coacha – Anety Awtoniuk – i jej metod radzenia sobie z „trudną” młodzieżą.

Rafalala zaatakowała nastolatkę

Pomijając już może akcję z kotem, Rafalala znana jest z dość wybuchowego charakteru. Zdążyła oblać wodą Artura Zawiszę w studiu Polsatu (a ten zareagował na nią niczym Czarownica z Zachodu), wylała kawę na Izę Kisio, a organizatorkę Parady Równości nazwała pedofilką.

Krótki lont dał o sobie znać także całkiem niedawno. Rafalala spotkała na ulicy nastolatkę – może dwunastoletnią – która, jak twierdzi celebrytka, podśmiewała się z niej. O, tego celebrytka płazem puścić nie mogła, młodzież trzeba edukować i wychowywać, aby rosła świadoma konsekwencji, jakie na nią czyhają. Kobieta opublikowała filmik, na którym przeprowadza dydaktyczną pogadankę z użyciem werbalnych środków ekspresji. Kopia tego nagrania znalazła się już na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=_3sdstIY2Cs

Jak widać na załączonym materiale, dziewczyna wygląda na dość wystraszoną wulgarną i agresywną postawą Rafalali. Co chwila powtarza, że nie z niej się śmiała, za chwilę zostaje czymś oblana (najprawdopodobniej wodą, jednak jest na nią nieco bardziej odporna niż narodowcy). Duka również przeprosiny, które najwyraźniej nie wystarczają celebrytce.

Ktoś powinien powiedzieć Rafalali, że wizerunku osób trans nie ociepla się, wrzucając go do rozgrzanego pieca hutniczego. Komentarze w internecie nie pozostawiają na niej suchej nitki, co zresztą jest słuszne, bo tym razem to nasza celebrytka powinna dostać wiadro zimnej wody na głowę. Bo dwunastolatków nie edukuje się, waląc ich po głowie cepem, ale tłumacząc, co zrobili źle. Jeśli Rafalala uznała, że dziewczyna się z niej śmieje, mogła do niej podejść i wprost powiedzieć, że jest jej przykro, że tak nie wolno, że jest takim samym człowiekiem, co wszyscy inni. Istnieje nawet szansa, że do młodej taki przekaz dotarłby bardzo dobitnie. Wbrew temu, co myślimy o młodzieży, ma ona pewne poczucie sprawiedliwości. W dzieciakach tkwi bardzo mocno zakodowana niezgoda na zło, ale najpierw trzeba im je pokazać palcem i wyjaśnić, dlaczego nie wolno robić w ten sposób.

Ale gdyby Rafalala tak zrobiła, nie byłoby o niej teraz artykułu na Bezprawniku, prawda?

Napór na szkło, aż pęknie

Oczywiście, najgłośniej przeciwko Rafalali zaprotestowali użytkownicy Wykopu. W związku z tym, postanowiła ona skierować sprawę na policję, a tamtejsze środowisko nazwała jednym, wielkim g… wnem. Teraz cała społeczność mówi tylko o niej. My też to robimy, ale jednocześnie przestrzegamy: kiedy już minie błysk fleszy i sława Rafalali po tej akcji przygaśnie, należy spuścić na nią zasłonę uprzejmego milczenia. Niech żyje w ciszy i spokoju, z dala od klików, łapek w górę (lub w dół), komentarzy i innych cudów. Bo zaręczam, teraz zbierze te wszystkie niewybredne opinie na swój temat i przybije je do piersi z miną cierpiętnicy, którą atakują tylko dlatego, że była taka odważna i zdecydowana.

Nie, Rafalalo. Byłaś tchórzem, na oślep atakując dwunastolatkę, co do której nie miałaś nawet pewności, czy śmieje się właśnie z ciebie. Gratulacje, wygrałaś darmowy przelot przez cały internet.