Rodzaje gier u bukmacherów online

Technologie Dołącz do dyskusji
Rodzaje gier u bukmacherów online

Choć zakłady bukmacherskie kojarzą się nam przede wszystkim z emocjonującym typowaniem wyników meczów piłkarskiej, a może konnej gonitwy, dziś bukmacherzy oferują znacznie większy wybór gier. Nie musisz być nawet pasjonatem i ekspertem od wydarzeń sportowych, aby zabawić się w typowanie online. W tym artykule przedstawimy cztery rodzaje zakładów, które można stawiać u największych bukmacherów internetowych działających w Polsce. 

Zakłady przedmeczowe

Sportowe zakłady bukmacherskie na wyścigi samochodowe, koszykówkę czy piłkę nożną to najbardziej popularna kategoria gier u bukmachera. Ostatnio gracze coraz chętniej wybierają zakłady na esport, wraz z popularyzacją profesjonalnych zawodów w gry komputerowe online. Czołowi bukmacherzy pozwalają na typowanie nie tylko największych lig piłkarskich świata, ale także bardziej nietypowych dyscyplin, czy niższych klas rozgrywkowych. Do przeszłości odeszła też sytuacja, w której możesz stawiać tylko na rezultat meczu po końcowym gwizdku, czy zwycięzcę pojedynku tenisowego. Zakłady sportowe online umożliwiają typowanie wielu bardziej niszowych rodzajów zakładów, takich jak połowa z większą ilością goli, czy liczba żółtych kartek w meczu. Wreszcie nierzadko można także obstawiać wydarzenia pozasportowe, takie jak wyniki wyborów czy nawet

Zakłady na żywo

Jeśli natomiast obstawianie wyniku przed meczem nie daje ci dość adrenaliny, warto spróbować typowania zakładów na żywo. W tym trybie kursy zmieniają się na bieżąco, wraz z upływającym czasem spotkania. Zakłady na żywo dają mnóstwo emocji, ale wymagają błyskawicznego podejmowania decyzji. Z tego względu można je polecić bardziej zaawansowanym graczom.

Sporty wirtualne

Umiejętne obstawianie zakładów sportowych wymaga jednak sporej wiedzy na temat przynajmniej jednej ligi albo dyscypliny i śledzenie wiadomości. Zupełnie inaczej jest w przypadku sportów wirtualnych. Choć bowiem typujesz tu wynik wydarzenia sportowego, to jest ono jedynie rozgrywane przez oprogramowanie, a wynik bazuje wyłącznie na ustalonych z góry parametrach. W ramach sportów wirtualnych możemy oglądać fragment meczu tenisa, gonitwy czy wyścigu, a całość jest symulowana tylko na ekranie twojego komputera lub smartfona. Podobnie jak w przypadku zwykłych wydarzeń sportowych możesz stawiać na konkretny wynik czy zwycięstwo jednej z drużyn. Zaletą sportów wirtualnych jest też duża liczba spotkań, jakie się w nich przeprowadza. Są one dostępne całą dobę, a na przykład jeden mecz wirtualnego futbolu trwa krócej niż trzy minuty. Daje to ciekawe możliwości stosowanie różnorodnych strategii typowania.

Gry TV

W tej ostatniej kategorii znajduje się najnowsza kategoria gier, dostępna jedynie u czołowych polskich bukmacherów. W Grach TV twoim zadaniem jest obstawienie wyniku rozgrywanej na żywo gry karcianej. Gra przedstawiana jest w formie streamingu ze studia i jest prowadzona przez krupierów na stole wyposażonym w czujniki. Dzięki temu dane o rozdaniach przesyłane są do serwera, a gracze stawiający na swoich komputerach lub telefonach mogą wygodnie typować wyniki w domu. W ramach Gier TV można obstawiać rezultaty gry między innymi w pokera, wojnę, andar bahar, czy w blackjacka. Jesteśmy pewni, że rozwijające się technologie zakładów bukmacherskich z pewnością wkrótce przyniosą jeszcze więcej innowacji.

Materiał przygotowany przez naszego partnera, firmę PZBUK