Auchan i jego Skarbonka z ciekawą promocją dla fanów PlayStation, Xbox, Androida i Blizzarda

Zakupy Dołącz do dyskusji (8)
Auchan i jego Skarbonka z ciekawą promocją dla fanów PlayStation, Xbox, Androida i Blizzarda

Skarbonka Auchan to zapewne rozwiązanie znane każdemu, kto przynajmniej raz zawędrował na zakupy do sieci francuskich hipermarketów. 

Skarbonka Auchan to program lojalnościowy dla klientów hipermarketu oparty o technologię kart kredytowych Visa lub MasterCard. Osoby kupujące towary określone stosownym znaczkiem mogą przy zakupach liczyć na częściowy „zwrot” wydanej gotówki właśnie na swoją lojalnościową kartę. Następnie mogą w ramach tej promocji uzbieranymi środkami dysponować na rzecz kolejnych zakupów.

Skarbonka Auchan z 20% zwrotu

Najnowsza promocja Auchan skierowana jest w większości do graczy. Obejmuje ona bowiem dość hojny jak na skarbonkowe warunki, bo aż dwudziestoprocentowy zwrot pieniędzy za wszystkie zakupione tą drogą doładowania. Tym samym może to być jedna z najtańszych w ostatnim czasie metod do zaopatrzenia się w wirtualną walutę, uwzględniając nawet obecne promocje sklepów internetowych czy wolnych strzelców z Allegro.

Oczywiście z tymi wolnymi strzelcami z Allegro różnie to bywa, często nie informują, że na przykład konto Playstation Plus wcale nie obejmuje automatycznie aktywowanej subskrypcji czy doładowania na określoną kwotę, tylko naciągacze każą logować się na cudze konta w Rosji. Tego typu przypadki, często opisywane na Bezprawniku, co do zasady nie kończą się zbyt dobrze.

Promocją Auchan objęte są karty Blizzarda, które zapewne docenią fani takich produkcji, jak World of Warcraft, Diablo, StarCraft czy Heroes of the Storm. Na zainteresowanych fanów elektronicznej rozrywki czekają też karty umożliwiające doładowanie konta lub wykupienie abonamentów Xbox oraz Playstation. Wreszcie, nie tylko gracze powinni być zainteresowani propozycją kart doładowujących Google Play, które można przeznaczyć na przykład na zakup aplikacji użytkowych. Prawdopodobnie niejeden fan technologii ucieszyłby się z takiego prezentu bardziej, niż kolejnego zestawu skarpetek i wody kolońskiej.

Na koniec, jeszcze tylko krótkie przypomnienie na temat tego jak działa skarbonka Auchan:

  • zgromadzone na koncie Skarbonka pieniądze mogą być wykorzystane już następnego dnia przy kolejnych zakupach,
  • zgromadzone na koncie Skarbonka pieniądze nie podlegają wymianie na gotówkę,
  • pieniędzmi zgromadzonymi na koncie Skarbonka można płacić za wszystkie dowolnie wybrane produkty w Auchan – oprócz benzyny,
  • saldo na koncie Skarbonka można odczytać na paragonie lub za pomocą czytnika na terenie hipermarketu,
  • zgromadzone na koncie Skarbonka pieniądze należy wykorzystać do końca bieżącego roku, po tym terminie konto zostanie wyzerowane.