SQUID jeszcze głębiej integruje się z Huawei. Możesz w nim czytać także Bezprawnika

Technologie Dołącz do dyskusji
SQUID jeszcze głębiej integruje się z Huawei. Możesz w nim czytać także Bezprawnika

Już od pewnego czasu popularna aplikacja SQUID jest silnie zintegrowana z systemem operacyjnym dostępnym w telefonach Huawei.

Współpraca ta zyskała na znaczeniu szczególnie z chwilą, gdy rozeszły się drogi Huawei i Google’a, przez co użytkownicy chińskich smartfonów stracili dostęp do wielu popularnych usług, również informacyjnych. Squid jako swoisty hub newsów z czołowych polskich serwisów udanie zastąpił m.in. usługi Google News. I to w ponad 60 krajach!

Tym razem przeglądarka Huawei rozszerzyła współpracę ze Squid o kolejne kanały tematyczne, co jest doskonałą okazją, by przypomnieć wam o tym, że możecie za pośrednictwem tej aplikacji czytać również wybrane teksty z Bezprawnika. Pobrać możecie ją pod tym adresem.

Co się zmieniło? W ostatniej aktualizacji pojawiły się kolejne kategorie tematyczne obsługiwane przez Squid, tym razem nieco bardziej multimedialne, a mianowicie Video, Podcasty, Sport, Technologia i Nauka.

Squid z Bezprawnikiem w środku nie tylko na Huawei

Jednocześnie przypominamy, że choć Squid jest na smartfonach Huawei kluczowym źródłem informacji, to z aplikacji możemy korzystać bez ograniczeń także na smartfonach z Androidem oraz iOS.