Jutro Uber rozwiezie Red Bull za darmo. Jak skorzystać z promocji #UberWINGS?

Zakupy dołącz do dyskusji (13) 05.10.2017
Jutro Uber rozwiezie Red Bull za darmo. Jak skorzystać z promocji #UberWINGS?

Udostępnij

Jerzy Wilczek

Red Bull za darmo w Uber. Tylko jutro, więc trzeba się spieszyć. ponieważ z promocji #UberWINGS mogą skorzystać osoby, które zrozumieją w jakich godzinach odbywa się rozdawnictwo. 

Uber wprawdzie traci rekordowe ilości pieniędzy, ale najwyraźniej cały czas bardzo żywo angażuje się w akcje reklamowe. Tym razem zscrossowali się z inną gigantyczną marką (i to taką, która zarabia, a nie tylko wydaje) – Red Bull.

Producent popularnego napoju energetycznego może już jutro (piątek – 6. października 2017 roku) trafić w nasze ręce za darmo, jeżeli tylko znajdujemy się w jednym z następujących miast: Katowicach, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu i Zabrzu oraz w Warszawie.

  1. Otwórz aplikację Uber w dniu akcji 6.10 w Warszawie lub na terenie konurbacji śląskiej pomiędzy 8.00 a 12.00 lub 18.00 a 22.00;
  2. Wprowadź dowolne miejsce docelowe podróży;
  3. Uzupełnij miejsce odbioru przez kierowcę;
  4. Pasek na dole ekranu przesuń palcem w prawo i wybierz ikonę uberWINGS;
  5. Potwierdź zamówienie uberWINGS;
  6. Jeśli Wings Team będzie dostępny, zostaniesz połączony z samochodem Red Bulla który dowiezie Ci 4 puszki schłodzonego napoju całkowicie za darmo.

Darmowy Red Bull w Uber – zwiększ swoje szanse

W godzinach porannych napój energetyczny łatwiej będzie zamówić w okolicach uczelni, a wieczorem w najbardziej kultowych miejscach w mieście. Najwyraźniej Uber pozycjonuje się w ten sposób wśród młodzieży studenckiej, która za dnia studiuje, a wieczorami „utrwala” nabyte informacje.

Jak widać z zasad promocji, zamówienie przejazdu z Uberem nie jest równoznaczne z otrzymaniem czterech puszek starannie schłodzonego trunku. Regulamin zakłada bowiem konieczność wystąpienia dostępności Wings Team, co w praktyce może oznaczać wszystko. Przykładowo jakiś czas temu Uber promował się poprzez latanie po Warszawie helikopterem, jednak ostatecznie promocja ta okazała się tak ekskluzywna, że trudno znaleźć kogoś kto znałby kogoś, kto znałby kogoś, kto zna kogoś, kto tym helikopterem rzeczywiście leciał.

Natomiast, o ile dobrze rozumiem opis promocji, będzie mogło wziąć w niej udział łącznie 10 osób, co prawdopodobnie sprawi, że w wybranych dniach będą one klikały w aplikację szybciej, niż kręci się śmigło helikoptera.

Miejmy nadzieję, że piątkowy darmowy Red Bull w Uber nie będzie aż tak ekskluzywny.

Tagi:: ,