mBank ma nową mobilną apkę dla przedsiębiorców. Plusy: łatwiejsze logowanie i asystent zadań

Biznes Finanse Firma Dołącz do dyskusji
mBank ma nową mobilną apkę dla przedsiębiorców. Plusy: łatwiejsze logowanie i asystent zadań

Kolejne banki stawiają na to, by ich klienci mogli jeszcze swobodniej korzystać ze swoich kont za pomocą urządzeń mobilnych. Dotyczy to nie tylko klientów indywidualnych, ale i korporacyjnych. Pełny dostęp do rachunku i operacji w kieszeni przedsiębiorcy staje się absolutnym standardem. Stąd nowy produkt na rynku – aplikacja mBank CompanyMobile w swojej nowej, ulepszonej wersji.

Aplikacja mBank CompanyMobile

Aplikacja mBank CompanyMobile to produkt dla klientów banku z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Można ją standardowo pobrać przy pomocy Google Play czy App Store. Oczywiście jeśli jesteśmy już klientami banku, to zaktualizuje się ona automatycznie. Różnicę zaważymy natychmiast, bo autorzy apki zadbali o to, by już od pierwszego rzutu oka na ekran pojawiły się przed nami nowe możliwości.

Mamy więc przede wszystkim nowy system logowania, dostosowany do tego co obecnie jest absolutnym standardem. Czyli dostęp do konta przy pomocy kodu PIN bądź biometrii. Można więc już zapomnieć o mozolnym wpisywaniu hasła czy przypominaniu sobie kolejnych składowych PESELu. Globalne zmiany w logowaniu do bankowości elektronicznej pokazują, że musi ono być jednocześnie bezpieczne i szybkie. Nowe rozwiązania w apkach to gwarantują.

źródło: mBank
źródło: mBank

Klientowi biznesowemu, dla którego powstała aplikacja mBank CompanyMobile, powinien bardzo przydać się asystent zadań. Spotkamy się z nim tuż po zalogowaniu, na głównym pulpicie apki. Zadaniem asystenta jest zbieranie informacji o poszczególnych zleceniach i przedstawianie ich według terminarza. Ma to pozwolić na jeszcze sprawniejsze potwierdzanie przelewów o czasie. Z tego też miejsca dostaniemy łatwy dostęp do historii naszych transakcji na wszystkich posiadanych przez nas rachunkach. Co jeszcze? Moduł „Fx” do szybkiej wymiany walut i sprawdzenia aktualnych kursów.

Dziś dobra apka to prosta apka

Aplikacja mBank CompanyMobile nie oferuje wizualnych fajerwerków. Bo też praktycznie żaden klient banku dziś czegoś podobnego nie oczekuje. Aplikacja do obsługi naszego rachunku powinna być przede wszystkim funkcjonalna i sprawna. W naszym coraz szybszym życiu codziennym mobilne płatności czy szybkie przelewy przybierają błyskawiczną formę i wykorzystane do nich narzędzie nie powinno być kulą u nogi. W przypadku nowej odsłony biznesowej apki mBanku codzienne płatności mogą tylko przyspieszyć. I oby więcej było wśród wpływów niż wydatków, ale to już zależy tylko i wyłącznie od nas.