Czy masz samochód, którego gwarancja wygasła?

Moto dołącz do dyskusji 26.11.2019
Czy masz samochód, którego gwarancja wygasła?

Materiał Partnera Bezprawnika

Czy masz samochód, którego gwarancja wygasła? A może wolisz wykonywać wszystkie naprawy samodzielnie? 

AUTODOC z dumą prezentuje swój nowy produkt – AUTODOC CLUB. Jest to aplikacja, która pomoże Ci wykonać własną konserwację i naprawy samochodu. Kluczowymi funkcjami tej aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na tablecie lub telefonie komórkowym, są instrukcje dla profesjonalistów w formacie PDF oraz filmy ze szczegółowymi instrukcjami. Naprawienie samochodu będzie łatwe.<

Aplikacja zawiera również przydatne opcje, takie jak:

  • Kalendarz konserwacji pojazdu. Pozwala przechowywać i analizować informacje o naprawach pojazdów: daty, części zamienne i zespoły, a także o odwiedzonych sklepach.
  • Historia wymiany oleju. Nie będziesz już musiał pamiętać tych informacji. W tym samym czasie będziesz otrzymywać powiadomienia o konieczności wymiany oleju.
  • Program wymiany części. W oparciu o przebieg samochodu specjaliści AUTODOC poinformują Cię o kolejnej wymianie. Pamiętaj, aby zaktualizować dane dotyczące przebiegu.
  • Koszty paliwa. Ta sekcja będzie śledzić zarówno zużycie, jak i wydatki.
  • Notatki osobiste i dokumenty pojazdu. Tutaj możesz przechowywać dodatkowe informacje o pojeździe, takie jak zdjęcia i dokumenty, przechowując wszystko, co ważne, w jednym miejscu.
  • Ulubione. Tutaj możesz dodać instrukcje i filmy, które Cię interesują, aby ich nie przegapić.

Ponadto, instalując tę ​​aplikację, uzyskasz dostęp do profesjonalnego wsparcia specjalistów AUTODOC i zaoszczędzisz pieniądze na wizytach w warsztacie. Tak więc naprawa i konserwacja będą łatwe i opłacalne. Klub AUTODOC wkrótce tu będzie, więc zapisz się do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz się, że jest gotowy.

Wpis zawierał lokowanie produktu AUTODOC

Tagi::

Możliwość komentowania jest wyłączona.