Dzień Dziecka 2018 w Biedronce. Przy zakupie 3 zabawek najtańszą z nich otrzymamy za darmo

Zakupy Dołącz do dyskusji (138)
Dzień Dziecka 2018 w Biedronce. Przy zakupie 3 zabawek najtańszą z nich otrzymamy za darmo

Sieć sklepów Biedronka wystartowała z promocją na tegoroczny dzień dziecka, który będziemy obchodzić już za kilka dni. Z pewnością zainteresuje wielu rodziców, którzy na ostatnią chwilę będą poszukiwali upominków dla swoich pociech. Bezprawnik przybliża regulamin promocji Dzień Dziecka w Biedronce 2018.

Biedronka od wielu lat to nie tylko tani dyskont z artykułami spożywczymi. Do stałej oferty trafiła zarówno elektronika czy sprzęt RTV lub nawet AGD. Portugalczycy często przygotowują specjalne oferty z okazji popularnych świąt. Z tego powodu przed świętami wielkanocnymi byliśmy świadkami interesującej promocji na jajka. Za kilka dni będziemy obchodzić dzień dziecka i z tej okazji Biedronka przygotowała kolejną promocję, tym razem na wakacje.

Wszyscy pamiętamy ogromne zainteresowanie, jakie wywołały Świeżaki. Okazało się, że rodzice naprawdę są w stanie zrobić dużo, żeby tylko uszczęśliwić swoje dzieci. Posuwano się nawet do kradzieży naklejek, które upoważniały do odbioru dodatkowych maskotek. Czy podobne oblężenie sklepów będzie miało miejsce z okazji Dnia Dziecka w Biedronce?

Dzień Dziecka Biedronka 2018

Na czym polega promocja, której regulamin właśnie został udostępniony na stronie internetowej sieci? Przy jednorazowym zakupie co najmniej trzech zabawek objętych promocją, cena najtańszego z nich zostanie odliczona od rachunku. Regulamin w bardzo przejrzysty sposób przedstawia sposób naliczania rabatu.

Dla przykładu Uczestnik, który dokona jednorazowego zakupu (na jednym paragonie) trzech Produktów Promocyjnych za kwoty: jedna za 9,99 zł/szt., jedna za 19,99 zł/szt. i jedna za 15,99 zł/szt. otrzyma rabat w wysokości 9, 99 zł.

Promocją objętych jest pokaźna ilość zabawek dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Znajdziemy tam zarówno puzzle, wszelkiego rodzaju maskotki, hulajnogi czy klocki Lego. Przewidując duże zainteresowanie, regulamin bardzo szczegółowo przedstawia sposób obliczania rabatu przy zakupie większej ilości zabawek.

  • 2+1 czyli rabat udzielany przy zakupie trzech przedmiotów w wysokości najtańszego z nich;
  • przy zakupie do 5 zabawek z listy, rabat wynosi wartość najtańszego spośród trzech najdroższych produktów;
  • przy zakupie ilości, która jest wielokrotnością liczby 3 , rabaty są przydzielane według następującego sposobu:

Jeżeli Uczestnik dokona jednorazowego zakupu (na jednym paragonie) ilości Produktów Promocyjnych zawierającej w sobie wielokrotność liczby 3, otrzyma rabat w wysokości sumy wartości jednego – najtańszego z grupy trzech najdroższych Produktów Promocyjnych,  następnie wartości jednego – najtańszego z pozostałych 3 najdroższych Produktów Promocyjnych itd. Dla przykładu Uczestnik, który dokona zakupu 10 Produktów  Promocyjnych w cenach odpowiednio 1,2,3,4,5,6,7,8,9 i 10 zł/szt. otrzyma rabat w wysokości 8 zł (najtańszy spośród trzech najdroższych Produktów Promocyjnych (8,9 i 10 zł) plus 5 zł (najtańszy z pozostałych trzech najdroższych (5,6 i 7 zł)) plus 2 zł (najtańszy z pozostałych trzech najdroższych (2, 3 i 4 zł)) – w sumie 15 zł.

Promocja Dzień Dziecka w Biedronce 2018 obowiązuje do 2 czerwca.