Pękła rura! I co teraz?

Lokowanie produktu Nieruchomości Dołącz do dyskusji
Pękła rura! I co teraz?

Nasze mieszkanie to obecnie nie tylko bezpieczny azyl, miejsce odpoczynku i oaza prywatności. Odkąd zmagamy się z pandemią koronawirusa, nasz dom czy mieszkanie stały się dodatkowo centrum zarządzania firmą, naszym biurem, salą konferencyjną, salą szkolną i przedszkolem w jednym.

Cały świat zawodowy i prywatny skurczył się do rozmiarów prywatnych czterech ścian. Jak nigdy dotąd, bezpieczeństwo i stabilna sytuacja całej naszej rodziny w każdej praktycznie sferze życia zależy właśnie od zabezpieczenia tej przestrzeni. Warto zdać sobie z tego sprawę i szczególnie zadbać o pełne ubezpieczenie naszego mieszkania czy domu. Jedną z najbardziej kompleksowych propozycji ubezpieczenia mieszkania znajdziemy w LINK4.

Dlaczego oferta LINK4 DOM wygrywa?

Przede wszystkim  ubezpieczenie w LINK4 daje szeroki zakres ochrony w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy skorzystać z ubezpieczenia od pożaru, zalania, kradzieży z włamaniem, przepięcia i innych zdarzeń losowych. Ubezpieczymy również mieszkanie czy dom w budowie, a także dom letniskowy. Co ważne dzięki niewielkiej dodatkowej dopłacie zyskujemy ubezpieczenie OC, w ramach którego odpowiadamy za szkody jakie Ubezpieczony oraz jego domownicy wyrządzą osobom trzecim. Jest też coś, co klienci cenią sobie szczególnie, a mianowicie zupełnie darmowy pakiet Assistance domowy, a w jego ramach m.in. gwarancję bezpłatnej pomocy fachowców w sytuacji awaryjnej czy naprawę sprzętu RTV/AGD/PC.

– Pandemia koronawirusa wszystkich nas wystawiła na ciężką próbę. Martwimy się o nasze zdrowie, ale też o to, jak zapewnić stabilny i bezpieczny byt naszej rodzinie. Ubezpieczenie mieszkania jak nigdy dotąd stało się ważne, by móc spokojnie planować życie zawodowe i prywatne. W ubezpieczeniu liczy się stabilny i wiarygodny partner, na którym możemy polegać w każdej nieprzewidzianej sytuacji – zaznacza Patrycja Kotecka-Ziobro, członek zarządu LINK4.

Leje się woda! Co robić?!

Każdy z nas przynajmniej raz przeżył chwile grozy, gdy nagle pękła rurka w zmywarce czy pralce albo zdarzyło się przepięcie prądu. Co robić? Gdy woda zalewa nam mieszkanie, liczy się każda sekunda. Najczęściej tracimy w takiej sytuacji głowę i wpadamy w panikę. Boimy się nie tylko o straty w naszym mieszkaniu, ale też o te wyrządzone sąsiadom. Wcale nie musi tak być. Klienci, którzy skorzystali z pakietu ubezpieczeniowego w LINK4 mogą być spokojni, że nad ich bezpieczeństwem czuwają fachowcy gotowi do działania, a wszelkie szkody wyrządzone przez nas osobom trzecim pokryje ubezpieczyciel w ramach pakietu OC.

Oferta LINK4 koncentruje się na bardzo praktycznej formie pomocy, która w razie sytuacji awaryjnej jest w zasięgu ręki naszych klientów. Wystarczy zadzwonić, zgłosić problem, a ubezpieczyciel zajmie się resztą. Dodatkowym atutem polisy DOM jest pełna elastyczność w doborze zakresu ubezpieczenia, który może być bardzo szeroki.

W ramach polisy DOM możemy np. umówić wizytę lekarską i dowóz leków.

Mamy zagwarantowaną opiekę lub zwrot kosztów za opiekę nad dziećmi, osobami niesamodzielnymi oraz nad zwierzętami czy też ochronę mienia, gdy w wyniku włamania zostaną wyważone drzwi lub uszkodzone okna.

Kolejnymi usługami w ramach Assistance domowego jest przewóz ocalonych rzeczy po szkodzie mieszkaniowej czy transport i pokrycie kosztów zakwaterowania domowników w hotelu (do 8 dób), gdy w wyniku szkody dom nie nadaje się do mieszkania.

Podstawą jest oczywiście pomoc informacyjna. Dzięki temu, gdy zdarzy się coś nieprzewidzianego, nie trzeba gorączkowo szukać numeru telefonu do najbliższego hotelu czy adresu najbliższego dyżurującego szpitala. Wystarczy wybrać numer (22) 444 44 44, by uzyskać wsparcie. Przez telefon można też skorzystać z konsultacji lekarskiej czy informacji o lekach.

Czy ten spokój oznacza dla ubezpieczonego duże koszty dodatkowe?

Otóż nie. Wystarczy kilkadziesiąt złotych, by być objętym kompleksową ochroną Odpowiedzialności Cywilnej, a pakiet Assistance otrzymujemy wraz z polisą Dom całkowicie bezpłatnie.

Optymalną ofertę sami skroimy na naszą miarę, korzystając z przejrzystego kalkulatora na stronie LINK4, który w łatwy sposób wyliczy wysokość składki za ubezpieczenie w zależności od wybranego przez nas zakresu.

Aby skorzystać z oferty LINK4, wystarczy zadzwonić i z pomocą konsultanta wybrać optymalny pakiet. – W LINK4 przywiązujemy szczególną wagę do szybkości i przyjaznej obsługi, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu przez nas nowoczesnych systemów informatycznych – podkreśla Patrycja Kotecka-Ziobro. Do dyspozycji są też współpracujący z LINK4 agenci.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach odpowiedzialności znajdziesz w OWU na www.link4.pl

Artykuł powstał we współpracy z LINK4

Advertisement