Ile kosztują usługi naszych prawników?

bezprawnik.pl dołącz do dyskusji (2) 14.04.2015
Ile kosztują usługi naszych prawników?

Bezprawnik

Jednym z filarów założycielskich serwisu Bezprawnik.pl, obok jego ogólnodostępności i przystępnego sposobu opisywania problemów prawnych towarzyszących każdego dnia wielu Polakom, było stworzenie przejrzystej i konkurencyjnej polityki cenowej. 

Po skontaktowaniu się z naszym działem prawnym i opisaniu problemu, nasi eksperci zapoznają się z nim i wyceniają koszt przygotowania oczekiwanej przez Państwa porady. Kosz ten uzależniony jest od stopnia skomplikowania sprawy i czasu niezbędnego do przygotowania stosownej odpowiedzi. Z serwisem bezprawnik.pl współpracują prawnicy o szerokim doświadczeniu zawodowym, aplikanci, adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi. Staramy się budować zespół pod kątem specjalizacji w określonych dziedzinach prawa w celu zapewnienia w pełni kompetentnej jakości usług.

W odróżnieniu od wielu tradycyjnych kancelarii prawnych, nie stosujemy jednak stawek godzinowych, które często stawiają pod znakiem zapytania ostateczną kwotę, jaką będzie musiał ponieść klient. Po zapoznaniu się z Państwa sprawą, przedstawiamy wycenę przygotowania porady i dopiero po jej zaakceptowaniu przystępujemy do realizacji usługi.

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z orientacyjną ceną naszych usług. Ceny te mogą okazać się wyższe w przypadku szczególnie złożonych spraw, ale możliwe jest również negocjowanie stawek w przypadku zamówienia większej liczby usług prawnych.

Porada prawna – rozwiązanie problemu prawnego, zawierającego opis stanu faktycznego, odnoszącego się do określonej rzeczywistości faktycznej, bez konieczności tworzenia dodatkowych pism i dokumentacji dla stron trzecich  – od 49 zł do 299 zł

Porada podatkowa – od 99 zł do 999 zł

Przygotowanie pisma o charakterze nieprocesowym (rozwiązanie umowy, wezwanie do zaplaty, pisemna reklamacja itd.) – od 69 zł do 299 zł

Przygotowanie pisma o charakterze procesowym (zażalenie, projekt pozwu, apelacji, odpowiedzi na pozew itd.) – od 399 zł

Sporządzenie opinii prawnej dot. zagadnienia prawnego – od 399 zł

Sporządzenie opinii prawnej dot. dokumentu prawnego od 299 zł

Stworzenie umowy – od 199 zł

Stworzenie wzorca umowy – od 499 zł

Sporządzenie dokumentu o charakterze prawnym (regulamin, polityka prywatności) – od 299 zł

Zastępstwo procesowe – negocjowane zawsze indywidualnie

Stała obsługa prawna – dla firm, negocjowane zawsze indywidualnie

Usługi prawne w języku obcym – negocjowane zawsze indywidualnie

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody, partnerem płatności w serwisie Bezprawnik.pl jest uznana na rynku internetowym firma DotPay, umożliwiająca dokonanie opłaty za pośrednictwem najpopularniejszych banków, kart debetowych i kredytowych, jak również tradycyjnych metod przekazów pocztowych.

dotpaylogo

Tagi::