Partnerzy serwisu:
ecommerce

Q-commerce przełamuje kolejną granicę. Aplikacja Lisek umożliwi nam zamówienie zakupów prosto na plażę

Maciej Wąsowski
01.07.2022
Maciej Wąsowski
Maciej Wąsowski
01.07.2022
Q-commerce przełamuje kolejną granicę. Aplikacja Lisek umożliwi nam zamówienie zakupów prosto na plażę

Lisek dostarczy zakupy prosto na plażę. To nowy wakacyjny projekt przygotowany dla klientów przez twórców Lisek.app. Błyskawiczne zakupy zawitały pod strzechy mieszkańców największych polskich miast. W okresie wakacyjnym dotrą do nich nawet, gdy ci będą odpoczywali w kurortach znajdujących się na Półwyspie Helskim.

Lisek (aplikacja z branży q-commerce) potwierdza, że dostarczy zakupy prosto na plażę. Dożyliśmy czasów, w których moment w którym kończymy ostatnią lemoniadę na plaży niekoniecznie będzie oznaczał, że czeka nas ponowna wycieczka do sklepu. Sezonowy projekt wydaje się być odpowiedzią na zmieniającą się błyskawicznie rzeczywistość. W ubiegłym roku w trakcie wakacji na Helu pojawiły się hulajnogi elektryczne. To w znaczny sposób poprawiło komunikację pomiędzy Władysławowem oraz Jastarnią. W końcu ci, którzy regularnie odwiedzają Półwysep Helski doskonale zdają sobie sprawę z tego jak długi potrafi być sznur samochodów próbujących wyjechać z Helu. W tym roku zadebiutuje tam qcommerce.

Lisek dostarczy zakupy prosto na plażę

Przez ostatnie lata nadmorskie miejscowości komercjalizują się tak, aby możliwie najbardziej przypominać rodzinne miasta turystów. Chcą zapewniać im te same usługi oraz towary. Wydaje się, że doskonale zdają sobie sprawę z tego właściciele aplikacji Lisek.app. Od tego lata będzie bowiem możliwe dokonanie błyskawicznych zakupów, przy wykorzystaniu aplikacji, które zostaną dostarczone prosto do klientów. Kurierzy będą rozwozili zamówienia po Półwyspie Helskim rowerami elektrycznymi oraz skuterami.

Zamówienia będzie można składać przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 – 24.00 oraz od czwartku do niedzieli w godzinach 08.00 – 01.00.

Usługa dowozu na pinezkę

Lisek.app ogłosił, że będzie dostarczał zakupy na pinezkę – do parku, na pole namiotowe oraz na plażę. To może być prawdziwy game changer dla wszystkich entuzjastów Półwyspu Helskiego. Ci, którzy regularnie się tam pojawiają doskonale wiedzą, że sklepów jest tam nieproporcjonalnie – do rzeszy turystów – mało. To duża zmiana, ale w szczególności dla tych, którzy wakacje najchętniej spędzają w Chałupach odpoczywając w namiotach, kamperach oraz przyczepach kempingowych. Zakupy przy użyciu aplikacji zostaną bowiem dostarczone do miejsca, w którym będziemy się w danej chwili znajdowali.

Właściciele aplikacji podkreślają, że projekt będzie promowany także przez działania offline. Lisek.app uruchomi na plaży specjalne strefy, w których będzie można wypożyczyć leżaki, parasole i parawany. W najbliższym czasie planowane są działania z lokalnymi partnerami, a także kampanie w wizerunkowe/sprzedażowe online.