Setki filmów za darmo – prezent od Paramount Pictures

Technologie Dołącz do dyskusji (1)
Setki filmów za darmo – prezent od Paramount Pictures

Wytwórnia Paramount Pictures postanowiła zrobić prezent wielbicielom kina i udostępniła setki filmów za darmo.

Wielbiciele kina mają wiele możliwości oglądania filmów. W Polsce są to przede wszystkim telewizja publiczna, kablowa, platformy satelitarne, serwisy VOD. Jest także spora ilość internautów, którzy oglądają je na nielegalnie streamujących filmy serwisach lub też ściągają je z sieci. Ciekawe kroki powzięła wytwórnia Paramount Pictures, która postanowiła zrobić prezent wielbicielom kina i udostępniła setki filmów za darmo.

Działania wytwórni Paramount Pictures jest bardzo ciekawym, pionierskim krokiem, gdyż w tak zwanej domenie publicznej znalazły się setki popularnych filmów sprzed lat. Niemal każdy znajdzie coś dla siebie, mniej zadowoleni będą wielbiciele tylko nowych produkcji, gdyż w kanale przeważa jednak klasyka i mniej znane w naszym kraju produkcje, w tym także czarno-białe.

Kanał The Paramount Vault na youtube pozwala obejrzeć wiele znanych pozycji, ale na razie jedynie widzom z USA. W Polsce możemy zadowolić się jedynie krótkimi zajawkami. Pewnie dałoby się to obejść poprzez kanały VPN lub inne sposoby na oszukanie youtube, ale nie jest to działanie w pełni legalne.

Czekam niecierpliwie na podobne działania, które może podejmą inne wytwórnie, których filmy trudno znaleźć nawet w płatnych serwisach VOD. No i najważniejsze dla nas jest to, by zasoby te były dostępne legalnie i bezproblemowo także w Polsce.

Masz problemy lub wątpliwości związane z naruszaniem praw autorskich i chciał(a)byś uzyskać poradę prawnika? Z redakcją Bezprawnik.pl współpracuje zespół prawników specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach, który solidnie, szybko i tanio pomoże rozwiązać Twój problem. Opisz go pod adresem e-mailowym kontakt@bezprawnik.pl, a otrzymasz bezpłatną wycenę rozwiązania sprawy.

Zdjęcie z serwisu shutterstock.com