Prowadzenie firmy nie należy do prostych rzeczy, ale Bitrix24 Supernova może to znacznie ułatwić

Firma Lokowanie produktu Praca Dołącz do dyskusji
Prowadzenie firmy nie należy do prostych rzeczy, ale Bitrix24 Supernova może to znacznie ułatwić

Częsta zmiana przepisów prawa, spora biurokratyzacja i wyśrubowane wymogi urzędów potrafią zdezorganizować pracę niejednego przedsiębiorstwa i wydłużyć czas procesów w firmie. W dzisiejszych czasach, szczególnie ważne jest dobre zarządzanie obciążeniem pracą pracowników i wyeliminowanie tzw. wąskich gardeł w organizacji, aby zwiększyć jej wydajność. Z pomocą przychodzi nowe narzędzie od Bitrix24 i ulepszone funkcjonalności pod postacią Bitrix24 Supernova.

Dzięki Bitrix24 Supernova spełniasz ustawowe obowiązki pracodawcy

Pracodawcy są obciążeni wieloma obowiązkami nałożonymi przez prawo. Menedżerowie, działy HR czy kierownicy potrzebują odpowiednich narzędzi, aby uchronić firmę przed negatywnymi konsekwencjami i dzięki temu zapewnić jej swobodny rozwój. Czy wiedziałeś na przykład, że jako pracodawca masz prawny obowiązek organizować pracę w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy przez pracowników? Dodatkowo, twoim obowiązkiem jest takie zorganizowanie pracy, które pozwoli na osiąganie przez pracowników, przy wykorzystaniu ich uzdolnień i kwalifikacji, wysokiej wydajności i należytej jakości pracy. Zgodnie z Kodeksem pracy, powinieneś też zmniejszyć uciążliwości pracy, zwłaszcza pracy monotonnej i pracy w ustalonym z góry tempie. Pamiętaj, że musisz także równo traktować pracowników, sprawować kontrolę nad miejscem wykonywania przez nich pracy i prowadzić dokumentację pracowniczą. Dzięki Bitrix24 to możliwe i proste. Odkryj kluczowe korzyści Supernova.

Początek wykładniczego wzrostu

Nawet jeśli jesteś małą firmą, możesz rozwinąć ją szybciej i mądrzej dzięki skorzystaniu z nowych funkcji zaproponowanych przez Bitrix24 Supernova. W pierwszej kolejności mowa o Przepływach, które stanowią sprytny sposób na wizualizację zadań w firmie z konkretnym procesem wewnętrznym.  Akceptacja przygotowanych dokumentów pomiędzy działami trwa zbyt długo? A może zauważasz, że część pracowników nie wie w co ręce włożyć, a pozostała część czeka na zadania do wykonania? Tworzenie Przepływów pozwala każdemu zobaczyć, jakie jest aktualne obciążenie pracą i zidentyfikować wąskie gardła w celu zwiększenia efektywności pracy.

Przepływy przyspieszą podział zadań i ułatwią określanie ich priorytetu

Korzystanie z Przepływów idealnie nadaje się do zarządzania obciążeniem pracowników w czasie rzeczywistym. Dzięki temu żaden z pracowników nie będzie nadmiernie obciążony zadaniami, w czasie kiedy inny, tych zadań mieć nie będzie. Dzięki Przepływom możesz w dowolnym momencie sprawdzić co się dzieje z konkretnym zadaniem. To z pewnością uratuje cię przed niedotrzymaniem terminów. Każde wąskie gardło, które utrudnia proces, możesz dzięki Przepływom, szybko zidentyfikować i usunąć. Usprawnione workflowy zawsze prowadzą do znacznego wzrostu wydajności pracy. To oznacza, że wykorzystasz uzdolnienia i kwalifikacje swoich pracowników i pozwolisz im na jeszcze większą wydajność i należytą jakość pracy.

Kluczowe korzyści płynące z Bitrix24 Supernova

Oprócz nowego narzędzia w postaci Przepływów, Bitrix24 Supernowa przewiduje także dodatkowe korzyści w postaci:

  • Bitrix24 Sync, czyli nowej, zaktualizowanej i odświeżonej wersji połączeń wideo zawierającej ulepszone udostępnianie ekranu, możliwość zorganizowania spotkania online nawet dla ponad 100 pracowników, nowe efekty dźwiękowe i czat, na którym podostają wszystkie wiadomości, nawet po zakończeniu połączenia wideo.
  • Kanałach – Kanały oferują wiele nowych, ciekawych sposobów komunikacji w Bitrix24. Zarówno komunikacji korporacyjnej jak i nieformalnej. Możesz stworzyć kanał dla ogłoszeń firmowych, onboardingu nowych pracowników czy aktualności z branży. Dzięki nim podzielisz się informacjami w sposób organiczny i angażujący pracowników.
  • Mobilnym check-in pozwala na lepsze zarządzanie zespołem zdalnym lub hybrydowym. Dzięki niemu możesz sprawdzić, którzy pracownicy rozpoczęli pracę oraz gdzie obecnie się znajdują. To z kolei pozwala organizować pracę w bardziej efektywny sposób.
  • CoPilot Pro, a więc nowy, ulepszony asystent oparty na sztucznej inteligencji. Możesz dzielić się najlepszymi promptami ze współpracownikami dzięki bibliotece promptów. Masz elastyczny dostęp do dodatkowego jednorazowego pakietu poleceń bez konieczności przejścia na wyższy plan Bitrix24. Możesz określić swojemu CoPilotowi określoną rolę w strukturze, a nawet dodać go do obecnego czatu grupowego. CoPilot Pro jest dostępny także w aplikacji mobilnej.
  • Podpisie elektronicznym dla HR. Przeglądanie i podpisywanie dokumentów HR bezpośrednio w Bitrix24. Możesz go użyć do podpisania umów o pracę czy zatwierdzenia urlopu, a nawet w przypadku zbiorczego podpisywania dokumentów dla 100 pracowników i więcej, nawet na urządzeniu mobilnym.

Skorzystaj z rozwiązań i rozpocznij wykładniczy wzrost wydajności

Spełnienie podstawowych obowiązków jako pracodawcy uchroni cię przed kontrolami Państwowej Inspekcji Pracy, a twoi pracownicy będą bardziej zmotywowani do pracy. Dzięki nowym funkcjom zaproponowanym przez Bitrix24 Supernova, zyskasz odpowiednie narzędzie, które ułatwi prowadzenie firmy. Będziesz mógł zapewnić odpowiednią organizację pracy, prowadzić dokumentację pracowniczą, sprawować kontrolę nad przestrzeganiem miejsca wykonywania pracy, zapewnić równe traktowanie w zatrudnieniu i wiele więcej. Zyskasz dzięki temu większą wydajność, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie nowoczesnej technologii, co pozwoli na stabilny rozwój twojej firmy.

Artykuł powstał w ramach współpracy reklamowej z Bitrix24