Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

bezprawnik.pl Dołącz do dyskusji
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

To nasze pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia. Choć jeszcze dobrze się nie rozpędziliśmy, już dziś mamy nadzieję, że świat stał się choć trochę bardziej uczciwym miejscem. Tego też życzymy Wam w nadchodzącym 2016 roku. 

Niezależnie od tego czy tegoroczne Święta Bożego Narodzenia mają dla Was wymiar religijny czy też patrzycie na nie jedynie przez pryzmat wspaniałej, staropolskiej tradycji, kiedy spychając troski na drugi plan, rodziny nawet z najbardziej odległych zakątków kraju mogą zjednoczyć się przy wigilijnym stole, przesyłamy Wam najlepsze życzenia.

W imieniu redakcji serwisu Bezprawnik.pl, naszego sztabu technicznego oraz współpracujących z nami prawników – tych regularnie i tych nieco bardziej doraźnie – życzymy Wam, aby właśnie w takiej atmosferze spokoju, rozluźnienia i dobrej zabawy upłynęło Wam kilka najbliższych dni.

Korzystając z okazji życzymy Wam również wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2016, sukcesów na gruncie prywatnym i zawodowym. Również sobie życzymy, żeby udało nam się znajdować ciekawe tematy dla nowych wpisów, tak by interesować Was ich opracowaniem oraz tłumaczyć prawo w taki sposób, by jego zawiłości – choćby w samych, najważniejszych podstawach – były zrozumiałe dla każdego Czytelnika Bezprawnika.

święta bezprawnik

Ps. Jeśli przy świątecznym stole akurat zrobi się przerwa od ciekawych dyskusji, a przygody Kevina znacie już na pamięć – pomimo świątecznego trybu pracy postaramy się opowiedzieć Wam jedną czy dwie fajne historie w najbliższych dniach. Naszym prawnikom daliśmy wolne do poniedziałku. Wszak od maja staramy się udowadniać, że prawnik też człowiek!