Żubr z Pekao jest znowu hojny. Darmowe konto firmowe na dwa lata i do 2000 zł do zgarnięcia

Finanse Dołącz do dyskusji
Żubr z Pekao jest znowu hojny. Darmowe konto firmowe na dwa lata i do 2000 zł do zgarnięcia

Bank Pekao S.A. oferuje teraz bezpłatne prowadzenie konta firmowego przez dwa lata. Jest to doskonała propozycja m.in. dla osób fizycznych prowadzących lub otwierających działalność gospodarczą. Dodatkowym atutem jest możliwość zdalnego otwarcia rachunku firmowego – cały proces może trwać zaledwie 10 minut. 

Zastrzeżenie – w naszym serwisie trwa aktualnie kampania reklamowa typu display tego konta. Niniejszy artykuł publikujemy czysto redakcyjnie w ramach regularnego opisywania co ciekawszych promocji bankowych, jednak jeśli z jakiegoś powodu uważacie, że mogłoby to wpłynąć na naszą niezależność – czujcie się poinformowani. Więcej ciekawych promocji w zakładce finanse, na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

Promocja Banku Pekao S.A. to nie tylko darmowe konto przez 2 lata. Klienci, którzy spełnią określone warunki, mogą otrzymać premie do 2000 zł. Jak to działa? Wystarczy spełnić warunki połączenia Pekao24 z Księgowością z Żubrem – a po spełnieniu tych warunków na koncie wyląduje 200 zł. Dla tych, którzy wykonają płatności na kwotę minimum 500 zł miesięcznie, otrzymaną do rachunku kartą debetową Mastercard lub aplikacją PeoPay, czeka premia do 600 zł.

Żubr pomoże w rachunkach

Bank Pekao S.A. zapewnia również dostęp do platformy księgowej „Księgowość z Żubrem”. Jest to narzędzie, które umożliwia samodzielne prowadzenie księgowości firmy, co jest kluczowym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Ponadto, przedsiębiorcy mogą bezpłatnie i bez limitu wystawiać faktury.

Klienci, którzy do końca roku zdecydują się na pakiet „Księgowość self-service”, otrzymają go za darmo na dwa lata, wraz z szeregiem dodatków, takich jak kursy na temat podstaw księgowości i marketingu online oraz przewodnik po dotacjach. Dla tych, którzy skorzystają z pakietu obsługi księgowej „Komfort”, czeka jeszcze więcej – bezpłatny dostęp do rozszerzonego pakietu „Biznes” na dwa lata, a także szereg kursów związanych z finansami i windykacją oraz dostęp do corocznego webinaru o zmianach w systemie podatkowym.

Bank Pekao S.A. wychodzi naprzeciw potrzebom klientów również w kontekście bezgotówkowych transakcji. Dzięki promocji na terminale POS obowiązującej do 31 października br., nowi i obecni klienci biznesowi mogą skorzystać z bezpłatnej dzierżawy i serwisu pierwszego terminala płatniczego przez dwa lata w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”. Aby skorzystać z tej oferty, klient nie może w ciągu ostatnich 12 miesięcy przyjmować płatności kartami oraz musi po raz pierwszy być beneficjentem programu „Polska Bezgotówkowa”. Jeżeli klient nie spełnia warunków przystąpienia do programu „Polska Bezgotówkowa” oraz nie dzierżawił w ciągu ostatnich 12 miesięcy terminali płatniczych od Banku Pekao S.A., ma możliwość dzierżawy terminala płatniczego za jedyne 1 zł przez dwa lata.

Oferta Banku Pekao S.A. obejmuje również konkurencyjne warunki finansowania. Do końca września br. klienci mogą skorzystać z promocji na kredyty w rachunku bieżącym, pożyczki na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy lub spłatę zobowiązań kredytowych. Jeżeli nowy klient firmowy uruchomi kredyt bądź pożyczkę w złotych w wysokości min. 100 000 zł z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego oraz spełni warunki promocji obowiązującej do końca października br., może otrzymać jednorazowo 600 zł premii. Do tego na klientów banku czekają karty debetowe, kredytowe, wielowalutowe, leasing czy faktoring, a nawet pakiety medyczne.