Nagroda o wartości 4 tys. zł za wzięcie Bezpiecznego Kredytu. Alior Bank rusza z nietypową promocją

Finanse Nieruchomości Dołącz do dyskusji
Nagroda o wartości 4 tys. zł za wzięcie Bezpiecznego Kredytu. Alior Bank rusza z nietypową promocją

Bezpieczny Kredyt cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób, które chcą kupić własną nieruchomość. Do tej pory złożonych zostało ponad 32 tys. wniosków kredytowych; banki nie nadążają z analizą dokumentów i wydawaniem decyzji. Biorąc to wszystko pod uwagę zaskakiwać może fakt, że Alior Bank oferuje nagrodę o wartości 4 tys. zł dla klientów, którzy wezmą Bezpieczny Kredyt w tym banku. Możliwość wygrania nagrody może skusić niezdecydowanych, żeby wniosek złożyć właśnie w tym banku.

Nagroda o wartości 4 tys. zł za wzięcie Bezpiecznego Kredytu. Alior Bank rusza z nietypową akcją

Jeśli komuś wydawało się, że banki będą niechętnie udzielać Bezpiecznych Kredytów, to jest w błędzie – o czym najlepiej świadczy nowa akcja Alior Banku. Jak informuje bowiem bank, dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty kredytowej Aliora, przygotowana została specjalna promocja, w której można otrzymać nagrodę o wartości 4 tys. zł. Nagroda będzie mieć postać karty podarunkowej, którą będzie można zrealizować u partnerów promocji. Klienci, którzy otrzymają nagrodę, będą mogli zrobić zakupy m.in. w RTV Euro AGD, Media Expert, Komfort, Agata Meble (na stronie internetowej) czy w Vorwerk (firmie sprzedającej Termomixy).

Jak mówi Piotr Rosłan, Dyrektor Działu Kredytów Hipotecznych Alior Bank,

Zainteresowany promocją klient musi po podpisaniu umowy kredytowej wypełnić formularz zgłoszeniowy, zapoznać się i zaakceptować regulamin promocji i wybrać partnera, u którego zrealizuje nagrodę. Po upływie max. 20 dni od daty uruchomienia kredytu, klient otrzyma od banku kod, który będzie uprawniał go do zrealizowania zakupów wysokości 4 tys. zł w wybranej przez klienta sieci sklepów.

Co istotne, z promocji będą mogli skorzystać klienci, którzy sami dopełnią wszystkich formalności w banku – tym samym na nagrodę nie mogą liczyć osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług pośrednika kredytowego. Warto też podkreślić, że aby móc otrzymać nagrodę, klient musi przy składaniu wniosku kredytowego wyrazić zgody marketingowe. Kolejne warunki to podpisanie umowy kredytowej nie później niż do 30 listopada 2023 r., rejestracja na dedykowanym tej promocji formularzu na stronie internetowej banku oraz uruchomienie Bezpiecznego Kredytu do 29 grudnia 2023 r.
Z karty podarunkowej będzie można skorzystać do końca 2024 r.

Już wkrótce więcej banków zaoferuje Bezpieczny Kredyt

Warto jednocześnie pamiętać, że w kolejnych miesiącach Bezpieczny Kredyt będzie oferować więcej banków – na przykład od września preferencyjny kredyt mieszkaniowy ma być dostępny w mBanku. Do zaoferowania Bezpiecznego Kredytu przygotowuje się również Santander Bank Polska.