Opowiedz Bezprawnikowi, jak potłukłeś swój smartfon. GoRepair naprawi urządzenia autorów najlepszych historii [KONKURS ROZWIĄZANY]

Gorące tematy Lokowanie produktu Technologie dołącz do dyskusji (158) 06.04.2017
Opowiedz Bezprawnikowi, jak potłukłeś swój smartfon. GoRepair naprawi urządzenia autorów najlepszych historii [KONKURS ROZWIĄZANY]

Mariusz Lewandowski

O ile mnie pamięć nie myli, to jest to pierwszy konkurs na Bezprawniku, ale od razu stałem się fanem naszych konkursów. Jeśli macie potłuczony telefon, to dziś macie szansę na to, że GoRepair Wam go poskleja za darmo. Przegranych nie ma – cała reszta dostanie zniżkę.

Awarie w telefonach się zdarzają, ale regułą jest, że to za tymi potłuczonymi kryją się… najlepsze historie.

Skoro ustaliliśmy już, że rękojmia i gwarancja nie zawsze mogą nam pomóc, razem z partnerem naszego cyklu – serwisem GoRepair – chcemy przekonać Was do tego, że naprawianie telefonów we własnym zakresie nie musi być bardzo drogie i skrajnie niewygodne.

Chcemy pokazać Wam siłę naszej empatii, wysłuchać i pocieszyć. Trzy opublikowane w komentarzach do niniejszego artykułu, opatrzone zdjęciami historie, które spodobają nam (czyli komisji złożonej z ekipy GoRepair oraz redakcji Bezprawnika) się najbardziej nagrodzimy darmową naprawą zbitej szybki – refabrykacją w serwisie GoRepair. Swoje historie możecie przy użyciu zarejestrowanych kont Disqus publikować od teraz, do końca najbliższego poniedziałku (10.04.2017 r.). Zwycięzców ogłosimy w tym wpisie w dniu 12.04.2017 r.

Ale to nie wszystko – osoby, które nie załapią się do szczęśliwej trójki będą mogły przez tydzień od dnia ogłoszenia wyników konkursu zreperować swoje potłuczone szybki w GoRepair ze zniżką wynoszącą 25%. Hasło uprawniające do uzyskania zniżki: BEZPRAWNIK. Należy je podać na stronie internetowej GoRepair.pl podczas zgłaszania usterki. Promocyjna zniżka obejmuje okres od 12.04.2017 r. do 19.04.2017 r.

Regulamin konkursu (PDF)

Regulamin akcji promocyjnej -25% (PDF)

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminów konkursu i akcji promocyjnej.

[Aktualizacja 12.04.2017 r.] Rozwiązanie konkursu GoRepair

GoRepair wraz z redakcją wybrał trzy historie, które naszym zdaniem w trybie najpilniejszym zasługują na szybką i darmową naprawę.  Są to (kolejność dowolna):

Zwycięzcom gratulujemy, GoRepair skontaktuje się teraz z Wami na podane adresy e-mail i ustali szczegóły przesyłki. Jednocześnie przypominamy, że w naszym konkursie nie ma przegranych. Przez najbliższy tydzień możecie oddać telefon do naprawy z 25% zniżki na hasło „BEZPRAWNIK”.

gorepair promocja