Wynajmujesz mieszkanie i zastanawiasz się nad wyborem dostawcy Internetu? Proponujemy doskonałe rozwiązanie – Internet mobilny od Plusa

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Wynajmujesz mieszkanie i zastanawiasz się nad wyborem dostawcy Internetu? Proponujemy doskonałe rozwiązanie – Internet mobilny od Plusa

Wynajmujesz mieszkanie i zastanawiasz się nad wyborem dostawcy Internetu? Proponujemy doskonałe rozwiązanie – Internet mobilny 5G od Plusa. Nie możesz znaleźć mieszkania na stałe bądź zwyczajnie preferujesz wynajem? Twoja praca wymaga od Ciebie częstych wyjazdów? Jesteś freelancerem, który podczas zbliżających się wakacji chciałby zwiedzić całą Polskę? Internet mobilny jest dla Ciebie doskonałym wyborem.

Rosnące ceny nieruchomości, inflacja oraz coraz wyższe stopy procentowe sprawiają, że dla wielu zakup mieszkania przynajmniej w najbliższym czasie przestał być możliwy. Rozwiązaniem wydaje się być wynajem, szczególnie w obecnej sytuacji, choć ceny czynszów także poszły w górę. Pamiętajmy jednak, że post-pandemiczna rzeczywistość jest zupełnie inna. Wielu z nas w dalszym ciągu pracuje ze swoich domów/mieszkań. Oznacza to, że nie jesteśmy już przywiązani na stałe do jednego miejsca. Skoro pracujemy zdalnie, to przecież możemy swobodnie wybierać pomiędzy dosłownie każdym miejscem na świecie, w którym będziemy mieli tylko dostęp do Internetu.

Zostańmy jednak w Polsce. Tak jak wspomniałem wyżej, jedyne co jest całkowicie niezbędne, aby pracować z niemal każdego miejsca w Polsce to Internet. Szybki i niezawodny, który będzie działał tak samo w Warszawie, na Helu i w górach. Gdy planujemy się przemieszczać, nie mamy stałego miejsca i nasza praca nam to umożliwia, to bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wybór internetu mobilnego. Powiązanie tej usługi personalnie, zamiast z konkretnym miejscem – jak w przypadku internetu stacjonarnego – wydaje się być znacznie rozsądniejsze. Który internet wybrać?

Najszybszy internet 5G to ten od Plusa

Technologia 5G Plusa umożliwia osiągnięcie prędkości maksymalnej nawet do 600 Mb/s. Decydując się zatem na internet mobilny otrzymujesz najszybszy internet, jaki możesz otrzymać na rynku.

Główną zaletą internetu 5G, jest niewątpliwie już wspomniana prędkość tej usługi. Warto jednak podkreślić także jego dostępność.  Dzięki ciągłej rozbudowie, sieć najnowszej generacji, swoim zasięgiem obejmuje już ponad 19 milionów osób, czyli niemal połowę mieszkańców Polski zarówno z większych, jak i tych najmniejszych miast.

Zmieniasz mieszkanie, jedziesz na wakacje – internet mobilny Plus jest zawsze z Tobą

Poza prędkością, a także już niemalże nieograniczoną dostępnością wielką zaletą internetu mobilnego jest jego… mobilność. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Znajdujemy piękne mieszkanie, w starej kamienicy, w centrum jednego z polskich miast. Chcielibyśmy tam zamieszkać, ale nie mamy w zwyczaju wiązać się długą umową, w końcu nasza praca nie wymaga od nas, abyśmy tkwili w jednym miejscu. Jedyne czego potrzebujemy do pracy to nasz komputer oraz szybki internet. Pytamy o to landlorda, jednak z uwagi na jego zaawansowany wiek po krótkiej wymianie zdań zdajemy sobie sprawę, że o Internecie wprawdzie słyszał, ale niekoniecznie odróżnia go od sokowirówki. Czy w takiej sytuacji powinniśmy zrezygnować z tego mieszkania? Oczywiście, że nie.

Internet stacjonarny przestał być nam niezbędny. W końcu internet mobilny doskonale zapewni nam stabilny sygnał internetowy w każdym mieszkaniu. Prędkość sieci 5G dorównuje jakością najlepszym ofertom internetu stacjonarnego. Dodatkowo możemy zabrać go ze sobą na każdy wyjazd. Przed nami sezon urlopowy oraz najcieplejsze miesiące w roku. Wakacje, to okres, w którym najczęściej decydujemy się na wyjazdy. Wielu z nas już nie wyobraża sobie wyjazdu bez laptopa. Skoro siedzimy na home office, to równie dobrze, możemy spędzić ten czas w nadmorskiej czy górskiej miejscowości. Dzięki usłudze internetu mobilnego będziemy mogli wykonywać naszą pracę w niemalże każdym miejscu w Polsce. Koniec z pytaniami o hasło do hotelowego czy apartamentowego WI-FI. Z internetem mobilnym od Plusa jesteśmy całkowicie niezależni.

Atrakcyjne ceny oraz duże pakiety danych – internet mobilny Plus

Kolejną zaletą mobilnego internetu jest jego niska cena. Dostęp do najtańszego pakietu internetu mobilnego w Plusie otrzymamy za 30 zł miesięcznie. Za 30 zł otrzymamy pakiet 30 GB. Dodatkowo, sieć przygotowała specjalne oferty promocyjne. Klienci Plusa, którzy korzystają z abonamentu głosowego za minimum 44,90 zł i wybiorą ofertę na Internet 5G za 50 zł (120 GB) mogą w ramach programu smartDOM obniżyć opłatę za internet do 25 zł! Nadto, decydując się na ofertę przygotowaną przez Plusa pierwszy miesiąc otrzymujemy za darmo, a dodatkowo mając odpowiedni router, np. OPPO 5G CPE T1a, mamy możliwość korzystania z internetu w sieci 5G bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Szczegółowe informacje dotyczące najnowszych ofert oraz promocji przygotowanych przez Plusa znajdziecie tutaj.