Biznes ecommerce

Już w ten czwartek kolejne targi eHandlu w Warszawie – moim zdaniem warto wpaść

Jakub Kralka
04.04.2023
Jakub Kralka
Jakub Kralka
04.04.2023
Już w ten czwartek kolejne targi eHandlu w Warszawie – moim zdaniem warto wpaść

Już w ten czwartek, 6. kwietnia, w hali EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 odbędą się kolejne targi eHandlu. To fantastyczna impreza branżowa. 

Jednym z wystawców będzie FedEx – gigantyczna, globalna firma kurierska, która jest partnerem naszego serwisu o eCommerce, a także prawdopodobnie największą linią lotniczą świata. Tradycyjnie będzie więc można spotkać się z pracownikami firmy, porozmawiać o ofercie, o indywidualnej ofercie oraz sposobach, by narzędzia FedEx (patrz np. usługi frachtowe FedEx) wykorzystać w ramach naszego sklepu.

Jak się dobrze zagada, to może eksperci firmy kurierskiej doradzą też jak optymalnie wysyłać towar za granicę, by na tygodnie nie utknąć w natłoku ceł i innych podatków. De facto opowiadali o tym na ostatnich targach eHandlu i był to know how na wagę złota. Również w czwartek na scenie B, o godzinie 12.40 Agata Kaim i Adam Ostrowski z FedEx będą kontynuowali ten temat.

Ale targi eHandlu to nie tylko FedEx

Choć podczas ubiegłorocznych targów eHandlu stoisko FedEx witało nas od wejścia do hali spektakularnym i wielkim stoiskiem, to jednak warto nadmienić, że różnych wystawców było łącznie kilkudziesięciu, jeśli nie kilkuset. Można było trafić na wielkie firmy od płatności internetowych (np. PayU, PayNow, iMoje czy tPay), a także porozmawiać z pracownikami firm odpowiedzialnych za poprawę UX, kontakt z klientem końcowym, remarketing czy nawet podbijanie niszowych rynków zagranicznych, co przecież też powinno leżeć na sercu marzącego o wielkości przedsiębiorcy z Polski.

@bezprawnik

eCommerce – serious business! #Bezprawnik #eCommerce trafił na #targi ehandel, by spotkać między innymi #fedex #tpay #spark #eparagon #selly #asseco #shoper czy idosell. Impreza była naprawdę zacna #ecom #ikomers #zakupy #handel #biznes #kurier #technologie #prawo

♬ dźwięk oryginalny – Bezprawnik

Rok temu wpadłem na „2 godziny”, a spędziłem łącznie w hali tych godzin przynajmniej z 6, rozmawiając z przedstawicielami branży ecommerce na temat ich usług oraz produktów. I cały czas miałem poczucie niedosytu, że nie udało mi się zaliczyć nawet połowy spośród interesujących mnie spotkań czy wykładów. Dlatego fajnie, że w ten czwartek targi odbędą się w Warszawie ponownie. Pewnie redakcja Bezprawnika będzie się znów przewijała między stoiskami, więc do zobaczenia!