Citi Handlowy kusi absolutnie fenomenalnym oprocentowaniem konta oszczędnościowego

Finanse Lokowanie produktu Dołącz do dyskusji
Citi Handlowy kusi absolutnie fenomenalnym oprocentowaniem konta oszczędnościowego

Zanim przejdę do konkretów, napisz w komentarzu, jakie oprocentowanie jest w Twoim Banku i czy macie lepszą ofertę niż 7,2% do kwoty 100 000 zł. 

Według naszego rankingu kont oszczędnościowych na dzień pisania artykułu 10.07.2024 r. bank Citi Handlowy ze swoją nową ofertą konta oszczędnościowego wygrywa. Dla kogo jest to oferta i jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać promocyjne oprocentowanie oraz 300 zł dodatkowej nagrody?

Nowy klient otwierając konto osobiste „CitiKonto” i oszczędnościowe może korzystać przez cztery miesiące z promocyjnego oprocentowania 7,2 %, wystarczy, że klienci spełnią kilka prostych warunków:

  • zapewnią miesięczny wpływ na konto osobiste z dowolnego tytułu w kwocie 2000 zł,
  • wykonają trzy transakcje kartą debetową w kolejnych czterech miesiącach po otwarciu konta na kwotę minimum 300 zł (oferta ważna do 13.08.2024),
  • wpłacą na konto oszczędnościowe do 100 000 zł, a gdy to zrobią, mogą cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem 7,2 % za każdy miesiąc, w którym spełnią powyższe warunki.

Dla tych klientów, którzy regularnie będą przelewać wynagrodzenie na CitiKonto, czeka niespodzianka – mogą zgarnąć nawet 300 zł, jeśli w każdym z 3 miesięcy – zaczynając od drugiego miesiąca, następującego po otwarciu konta – przeleją wynagrodzenie na kwotę minimum 2000 zł. Ważne: Bank sprawdza warunki i nalicza oprocentowanie za 4 miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta.

Więcej szczegółów oferty na stronie Banku [KLIK]

Jakie jeszcze zalety ma CitiKonto?

Zakładając konto, klienci nie płacą za jego prowadzenie, a także za korzystanie z karty debetowej z funkcją wielowalutową. Citi Handlowy pomyślał także o osobach, które często wypłacają pieniądze z bankomatów. Mogą oni korzystać dowolnie z bankomatów własnych banku bez ponoszenia dodatkowych opłat za transakcje. Dodatkowo cztery wypłaty w miesiącu z obcych bankomatów również są za darmo.

Bank skierował także ofertę dla każdego, kto często wykonują przelewy krajowe i walutowe. Przelewy krajowe są bez dodatkowych opłat. Dodatkowo klienci mogą korzystać z pakietu trzech darmowych szybkich przelewów ekspress Elixir w miesiącu, a także mieć dostęp do kont walutowych w 12 walutach. Chciałem zwrócić też uwagę na atrakcyjne kursy wymiany walut, porównywalnych z tymi, oferowanymi w kantorach internetowych. Czekają na nich także atrakcyjne rabaty i zniżki w programie CitiSpecials. CitiKonto może być także łatwo otwarte na selfie w czterech prostych krokach.

Jeśli szukasz rozwiązań oszczędnościowych dla większych kwot, warto zapoznać się z ofertami, na których można ulokować 420 tys. zł a nawet 4,2 mln zł

Klienci premium często szukają dobrego konta oszczędnościowego dla kwot przekraczających 200 000 zł. Dla klientów dysponujących większą gotówką Citi Handlowy także przygotował świetną Ofertę Powitalną:

Z Oferty „Oszczędzaj z kontem Citigold 6,8% – edycja I” może skorzystać 300 pierwszych Klientów, którzy do 20 sierpnia 2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie konto osobiste typu Citigold i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. W tym przypadku oferta dotyczy nowych klientów, którzy utrzymają na koncie średniomiesięczne saldo na poziomie co najmniej 420 000 zł oraz w każdym miesiącu objętym promocją dokonają minimum trzech transakcji na minimalną łączną kwotę 500 zł.

Oferta „Wybieram Citigold Private Client. Konto z Lokatą 6,5% – edycja III” skierowana jest do 300 pierwszych klientów, którzy do 20 sierpnia 2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie konto osobiste typu Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Ważne, aby nowi klienci banku najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, uzyskali na rachunkach oferowanych przez bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 zł.

Wybierając konta Citigold, klienci zyskują także wiele innych udogodnień

Osoby powierzające swoje pieniądze bankowi, oczekują od niego profesjonalnej obsługi klienta. Citi Handlowy staje tutaj na wysokości zadania i oferuje klientom ekspercką wiedzę z zakresu rynków walutowych, kapitałowych, ubezpieczeniowych czy usług maklerskich. Bank zapewnia także dostęp do fachowych analiz, z których klienci mogą korzystać podczas odwiedzania oficjalnej strony internetowej.

Dzięki karcie CitiGold Pass możliwe jest także uzyskanie dwóch bezpłatnych wejść do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce.

Artykuł powstał we współpracy z bankiem Citi Handlowy

Konta Osobiste Citigold i Citgold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta „Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN” obowiązuje do 13.08.2024 dla 3000 pierwszych Klientów. Aby otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,2% w skali roku do 100 000 zł na 4 miesiące, należy zawrzeć z bankiem umowę produktów depozytowych, otworzyć na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnić warunki opisane w regulaminie oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta może się powtarzać w przyszłości. Regulamin Oferty oraz Tabela opłat i prowizji dostępne są na stronie banku z zakładce Dokumenty.

 „Oszczędzaj z kontem Citigold 6,8% – edycja I” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 20 sierpnia 2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty. Nagrodą w Ofercie jest oprocentowanie 6,8 % w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 200 000 zł przez 6 miesięcy oraz 3-miesięczna Lokata Powitalna 6,8% w skali roku do 220 000 zł. Oferta skierowana jest do nowych Klientów, którzy w miesiącach objętych promocją utrzymają średniomiesięczne saldo na rachunkach oferowanych przez Bank na poziomie co najmniej 420 000 zł i dokonają przynajmniej trzech transakcji miesięcznie na łączną miesięczną kwotę nie mniej niż 500 PLN. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 30 czerwca 2022 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe. Szczegółowe warunki otrzymania nagród z pełną listą wyłączeń zawarte są w Regulaminie Oferty dostępnym na stronie Banku w zakładce dokumenty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Oferta „Wybieram Citigold Private Client. Konto z Lokatą 6,5% – edycja III” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 20 sierpnia 2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty. Oferta skierowana jest do nowych Klientów, którzy najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 zł. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 30 czerwca 2022 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe. Szczegółowe warunki otrzymania nagród z pełną listą wyłączeń zawarte są w Regulaminie Oferty dostępnym na stronie Banku w zakładce dokumenty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Kont Osobistych typu Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz kredyt w rachunku płatniczym Linia Kredytowa dla Klientów indywidualnych na stronie Banku w zakładce dokumenty.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 0001538; NIP: 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.  Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.