McMUFFIN Farmerski za darmo w McDonald’s! Przeczytaliśmy regulamin promocji i oto, co musicie wiedzieć

Zakupy dołącz do dyskusji (20) 19.11.2017
McMUFFIN Farmerski za darmo w McDonald’s! Przeczytaliśmy regulamin promocji i oto, co musicie wiedzieć

Udostępnij

Emilia Wyciślak

Macie, jak to się szumnie mówi, smaka na Maka? Fani zestawów śniadaniowych będą zapewne uradowani wieścią, że w popularnej restauracji McDonald’s znajdą się teraz McMUFFIN® Farmerskie, które można dostać za darmo. 

McMUFFIN® Farmerski ponownie będzie można zjeść bez ponoszenia za nią kosztów. To chyba najlepsza kanapka z oferty śniadaniowej (która jest – jak wiadomo – albo kochana, albo nienawidzona). Właśnie dlatego już od najbliższego poniedziałku, w dniach od 20 do 24 listopada 2017 roku będzie można ją dostać w większości restauracji, pod warunkiem, że zamówimy ją między 7:00 a 8:00 w samym lokalu.

McMuffin za darmo w McDonald’s – warunki

Niemożliwe jest zamówienie jej przez dostawę UberEATS. W danym lokalu otrzymamy tylko jedną kanapkę na osobę, a jeśli zamówimy cały zestaw, nie zostanie nam ona odliczona i będziemy musieli zapłacić za całość.

Oprócz tego, musimy mieć ukończone trzynaście lat. Jeśli ktoś nie mieści się w widełkach wiekowych, musi przyjść do restauracji z rodzicem, który wyrazi zgodę na taki zakup. Można się domyślać, że chodzi o alergeny. Sprzedanie kanapki uczulonemu na nabiał siedmiolatkowi może się skończyć w sądzie. Jeśli nie wierzycie, poczytajcie jakie spustoszenie wśród fanów Świeżaków z Biedronki poczyniła swego czasu karta do gry zatytułowana „Panna Cukrzyca„.

Darmowy hamburger w McDonaldzie – o co chodzi?

Oczywiście, McDonald’s zastrzega sobie prawo do niewydania McMUFFIN® Farmerskiego w momencie, w którym – na przykład – w restauracji zabraknie już składników do tych kanapek, albo dojdzie do jakiejś awarii sprzętu. Oprócz tego, w niektórych lokalach – ze względu na to, że mogą być otworzone o późniejszej godzinie – nie będzie można w ogóle zamówić tego produktu. Jest ich równo cztery, listę znajdziecie tutaj.

Skąd takie działania promocyjne ze strony popularnej sieci restauracji, która z roku na rok coraz bardziej stara się walczyć z wizerunkiem typowego fastfoodu? Prawdopodobnie chodzi o promowanie osobnej oferty śniadaniowej, którą McDonald’s wymusza na swoich klientach już od blisko dekady – do tego stopnia, że trudno o poranku przekąsić tradycyjnego, staropolskiego cheeseburgera. Serwowane są wtedy śniadania, a McMuffin za darmo ma być najwyraźniej „twarzą” tej oferty.

Smacznego!