Uruchamiamy eCommerce 2020 – Bezprawnik pomoże wam rozkręcić biznes w sieci

bezprawnik.pl Zakupy Dołącz do dyskusji (108)
Uruchamiamy eCommerce 2020 – Bezprawnik pomoże wam rozkręcić biznes w sieci

Możecie już zapoznać się z nowym projektem Bezprawnika, zatytułowanym eCommerce 2020.

Trudno powiedzieć czy postęp technologiczny, czy wszystkie inne niespodzianki roku 2020 w niespotykanym dotąd stopniu przeniosły handel do sieci. A sprawnie działający sklep internetowy to wyzwania prawne, biznesowe i technologiczne. Dlatego też redakcja Bezprawnika postanowiła przygotować dla was specjalny raport w postaci na bieżąco aktualizowanego serwisu, który aktywnie będziemy redagowali aż do igrzysk handlu w sieci – Bożego Narodzenia.

Potem oczywiście zgromadzona wiedza pozostanie na serwerach Bezprawnika i posłuży nam jako swoisty bank wiedzy, z którego będziecie mogli korzystać do woli. Aż pojawi się potrzeba aktualizacji zgromadzonej wiedzy.

eCommerce 2020 to raport w formie serwisu, który adresujemy do najliczniejszej obecnie grupy czytelników Bezprawnika, czyli przedsiębiorców – tych prowadzących już sklep internetowy lub chcących rozpocząć sprzedaż/świadczenie usług w sieci. We własnym zakresie, a także we współpracy z cenionymi ekspertami omówimy w najbliższych tygodniach rozwiązania i narzędzia, które zapewnią sprawne funkcjonowanie sklepu i pozwolą zmaksymalizować przychody.

Fantastyczni partnerzy projektu

Naszym wielkim sukcesem są partnerzy komercyjni tego projektu: europejski lider usług w chmurze, OVHcloud, oraz firma, która zmieniła polski rynek pocztowy, InPost, zgodzili się zostać partnerami głównymi eCommmerce 2020. Nie możemy się też doczekać połączenia merytorycznej wiedzy z ofertą banku (jakże trafnie przy tej okazji) zmieniającego się świata, czyli BNP Paribas, podbijającego nasze serca w tempie przelewanych pieniędzy BLIK-a i stworzonej dla handlu w sieci platformy Shoper, która bierze na siebie co najmniej połowę funkcjonalnego ciężaru sklepu internetowego.

Dzięki naszym partnerom stworzenie eCommerce 2020 nie tylko było możliwe, ale też fenomenalnie komponują się oni z treściami, które planujemy tu publikować, realnie i merytorycznie wzbogacając je swoją ofertą. Moim zdaniem eCommerce 2020 na Bezprawniku jest kwintesencją reklamy natywnej w polskim internecie. W tym dobrym tego słowa znaczeniu.

eCommerce 2020 na dobry początek

Zaglądajcie do nas codziennie, planujemy na bieżąco aktualizować nasz raport na temat rynku eCommerce. Na start projektu postaraliśmy się przygotować „wszystkiego po trochu”, byście już dziś mogli zapoznać się z tym, jakimi treściami będziemy was raczyć.

Głęboko wierzę, że projekt eCommerce 2020 jest miejscem, w którym w przeciągu najbliższego roku – czy to z mediów społecznościowych, czy z wyszukiwarki, zagości większość małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić lub prowadzą sklep internetowy w Polsce.

Fakt, że nasz „raport” nie jest konstruktem zamkniętym, otwiera też przed naszymi czytelnikami ogromne możliwości. Pomysły na tekst, propozycje, inspiracje, naświetlenie jakiegoś problemu, chęć zareklamowania swoich usług – jak najbardziej czekamy na tego typu e-maile, zapraszam do kontaktu pod właściwym dla sprawy adresem.