Wystawiła negatywny komentarz, a sprzedawca przejechał 900 km i ją pobił. Willa Karpatia i Gościniec Gryf to przy tym pikuś

Gorące tematy Zagranica Zakupy Zbrodnia i kara Dołącz do dyskusji (80)
Wystawiła negatywny komentarz, a sprzedawca przejechał 900 km i ją pobił. Willa Karpatia i Gościniec Gryf to przy tym pikuś

W ostatnich tygodniach ekscytujemy się odpowiedziami na negatywne komentarze, jakie serwują właściciele niektórych pensjonatów w Polsce. Wiele osób jest rozbawionych lub przerażonych brakiem elementarnej kultury, jaką obserwujemy w internecie. Tymczasem pewien Chińczyk, po tym, jak otrzymał negatywny komentarz na tamtejszym Allegro, przejechał blisko 900 kilometrów tylko po to, aby pobić jego autorkę.

Mieszkanka chińskiego Zhengzhou kupiła na tamtejszym odpowiedniku Allegro, czyli Taobao kilka ubrań. Zirytowana faktem, że pomimo upływu czasu wciąż nie otrzymywała swojej przesyłki, wystawiła sprzedawcy negatywny komentarz. Zarzuciła w nim sprzedawcy, że nie wysłał zamówionego towaru na czas. Zaraz po tym, jak podzieliła się swoim zdaniem na temat sprzedawcy, zaczęła otrzymywać pogróżki od sprzedawcy. Miał wysłać do niej kilka wiadomości, a także w rozmowach telefonicznych grozić jej śmiercią. Z niewiadomych przyczyn kobieta nie zgłosiła tego faktu lokalnej policji.

Nikt się nie spodziewał chińskiej inkwizycji

Pomimo otrzymywanych gróźb, kilka dni po wystawieniu swojego komentarza, kobieta otrzymała wiadomość, że przesyłka z upragnionym zamówieniem czeka na odbiór. Natychmiast pospieszyła do punktu odbioru paczek, aby szybko przekonać się, że żadnej paczki nie dostała. Całe zamieszanie było sprawką sprzedawcy. Tego samego, który przez kilka dni groził kobiecie śmiercią. Mężczyzna przejechał blisko 900 kilometrów tylko po to, aby niezadowoloną klientkę… pobić.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Na nagraniach wyraźnie widać mężczyznę, który napadł na kobietę. Kilka razy uderzył ją w twarz, a następnie kopnął tak, że upadła na ziemię. Wtedy mężczyzna uciekł z miejsca całego zdarzenia. Mężczyzna musiał być niezwykle dotknięty negatywnym komentarzem, bo nie dość, że kobietę pobił, to gdy ta leżała w szpitalu otrzymała od niego kolejną wiadomość. Powiadomił ją, że przejechał 900 kilometrów specjalnie po to, aby ją pobić.

Reklamacja na Aliexpress jest stosunkowo łatwa. Może następnym razem poszkodowana kobieta skorzysta z usług tej platformy? Jak widać, nie tylko Polacy mają problem z reagowaniem na negatywne komentarze na temat usług. Przy wyczynie chińskiego sprzedawcy, reakcję Willa Karpatia na negatywne komentarze, a nawet Gościńca Gryf w Karpaczu wydają się dziecinną zabawą.